Vysoká škola chemicko-technologická v Praze, veřejná vysoká škola s mnohaletou tradicí.

TECHNIK/TECHNIČKA DO LABORATOŘE /320/

Vysoká škola chemicko-technologická v Praze hledá zaměstnance na Ústav biochemie a mikrobiologie na pozici

Náplň práce:
• Technická podpora chodu laboratoře (příprava roztoků a kultivačních medií, údržba vybavení laboratoře)
• Příprava laboratoří pro výuku
• Zajišťování administrativy výzkumných projektů

Požadavky:
• Nejlépe SŠ vzdělání chemického nebo potravinářského směru
• Základní orientace v oboru biochemie, mikrobiologie a biologie výhodou
• Samostatnost, spolehlivost, pečlivost, perfektní znalost ČJ
• Komunikační a organizační schopnosti

Nabízíme:
• Zodpovědnou, zajímavou a různorodou práci v mladém kolektivu
• Plný úvazek
• Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
• Zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, jazykové kurzy, firemní rekreační zařízení, dětský koutek, možnost parkování pro zaměstnance)
• 6 týdnů dovolené
• Příjemné pracovní prostředí – zázemí stabilní renomované české vysoké školy
• Pracoviště na Praze 6 v blízkosti metra A, Dejvická

Nástup: 14. 9. 2020

Kontakt:
V případě, že Vás uvedená nabídka oslovila, zašlete svůj strukturovaný životopis společně s motivačním dopisem na adresu: VŠCHT Praha, Personální odbor, Výběrová řízení – Lidské zdroje, Technická 3, 166 28 Praha 6, nebo mailem.

Přihláška musí obsahovat souhlas s poskytnutím osobních údajů v souladu s GDPR.

Zveřejněno 10. 7. 2020

Společnost
Vysoká škola chemicko-technologická v Praze
Adresa
Technická 1903/3, Praha – Dejvice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Základní)
Benefity: Bonusy/prémie, Nadstandardní lékařská péče, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní školka, Firemní akce, Dovolená více než 5 týdnů
Zařazeno: Chemický průmysl, Věda a výzkum, Farmacie, Chemik, Laborant, Technik v chemickém průmyslu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel