MSV elektronika je výrobcem a dodavatelem širokého sortimentu elektronických komponent pro aplikace na kolejových vozidlech. Disponuje širokým týmem vlastních i externích pracovníků s dlouholetými zkušenostmi v oblasti vývoje HW a SW pro nasazení v dopravě. Svým zákazníkům poskytuje individuální přístup dle jejich potřeb a zajišťuje jim technickou podporu na vysoké úrovni. Díky vlastnímu výzkumu a vývoji, těsně propojeného s výrobou, garantuje vysokou kvalitu svých produktů.

Působíme na trhu přes 20 let a většina zaměstnanců, která s námi začínala, stále "táhne" s MSV za jeden provaz.

Pro naši společnost právě nyní hledáme do hlavního pracovního poměru kolegu na dlouhodobou pracovní pozici "Konstruktér elektroniky" a to pro pracoviště ve Studénce.

Hledáme příjemného kolegu, se zaměřením na elektroniku, který je komunikativní a dokáže pracovat v týmu.

Co vás čeká

  • Samostatné řešení vývojových úkolů

  • Vývoj nových výrobků

  • Koordinace výroby vzorků a prototypů

  • Spolupráce při vývoji s konstruktéry mechaniky, pracovníky TPV a zkušebními techniky

  • Součinnost se všemi úseky v MSV elektronika

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • VŠ\SŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • Požadovaná praxe výhodou, vhodné i pro absolventy
  • Velmi dobrá znalost návrhových systémů pro tvorbu schémat elektronických zařízení a návrh PCB (Používáme návrhový systém Altium Designer)
  • Samostatnost při navrhování nových výrobků a kreativita při jejich tvorbě
  • Znalost principů a zásad při návrhu schémat a PCB, umět je aplikovat
  • Znalost práce s měřící technikou (osciloskopy, spektrální analyzátory…)
  • Ochotu dále se vzdělávat a učit se novým věcem
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Znalost ostatních kancelářských aplikací MS Office
  • Znalost AJ min. na úrovni čtení technické dokumentace

Vítáme pečlivost, schopnost systematické práce, samostatnost, vysokou míru zodpovědnosti

Co vám můžeme nabídnout

• Zajímavé finanční ohodnocení + osobní odměny
• Flexibilní pracovní dobu (pevná část od 8:00 - 13:00)
• Příspěvek na stravování (131,-/den)
• Příspěvek na dopravu
• 5 týdnů dovolené
• Vzdělávací kurzy a školení
• Jazykové kurzy
• Po zapracování životní pojištění
• Firemní a teambuildingové akce
• Přátelské a neformální pracovní prostředí
• Parkování v areálu firmy

Společnost
MSV elektronika s.r.o.
Adresa
Poštovní 662, Studénka – Butovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Technika a vývoj, Elektromechanik, Konstruktér
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.