Výrobce a distributor kvalitních doplňků stravy, farma-kosmetiky a zdravotnických prostředků, jedna z nejvýznamnějších společností na trhu, jeden z největších zadavatelů reklamy u nás, v jehož portfoliu jsou značky jako Mentholka, Donna HAIR, Stopkašel, Ocutein, Priessnitz, Clavin, ArginMax,Ive, Gurmar, Pssst, Vlasové hnojivo, Lipoxal a další

hledá kandidáta / kandidátku na pozici:

REDAKTOR/KA PR ODDĚLENÍ

Pracovní náplň:

- příprava PR výstupů a reklamních článků

- gramatické a stylistické korektury

- organizace eventů a firemních akcí

- příprava prezenterů a katalogů

- administrativní práce

- úzká spolupráce s grafickým oddělením, příprava podkladů pro marketingové oddělení

Požadujeme:

- min. SŠ, popřípadě VŠ vzdělání nejlépe humanitního směru

- alespoň základní praxe v oboru PR anebo v médiích

- výborná znalost českého jazyka a schopnost aktivně s ním pracovat

- velmi dobré komunikační, organizační a analytické schopnosti

- velmi dobrá znalost MS Office (Word, Excel, Outlook Express, Internet, PowerPoint)

- ŘP skupiny B, aktivní řidič

- zodpovědnost, spolehlivost, iniciativu, časovou flexibilitu

Nabízíme:

- zodpovědnou, zajímavou a tvůrčí práci v mladém kolektivu dynamické společnosti

- atraktivní a motivující finanční ohodnocení odpovídající Vašemu pracovnímu výkonu, kvalifikaci a praxi

- možnost profesního růstu

- plný úvazek s částečně pružnou pracovní dobou, notebook, mobilní telefon, příspěvek na stravu a další firemní benefity.

Nástup: dohodou

Výkon práce: Vítkov, okres Opava

Společnost
Simply You Pharmaceuticals a.s.
Adresa
Moravskoslezský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Média, reklama a PR, Farmacie, Asistent v médiích, reklamě, PR, Novinář, publicista, redaktor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Simply You Pharmaceuticals a.s., Kateřina Kriegischová