Naše společnost, Insight Inside, poskytuje služby v oblasti vyhledávání kvalifikovaných kandidátů a personálního poradenství. V oblasti vyhledávání a umísťování kandidátů se zaměřujeme na střední a vyšší management a specialisty, kteří mají kvalifikaci a odbornou praxi napříč různými odvětvími především v rámci těchto specializací: finance a účetnictví, obchod a marketing, informační technologie, výroba a logistika.

IT Senior Security Consultant s mezinárodní certifikací

Pro našeho klienta, významnou společnost působící v oblasti bezpečnosti IT, hledáme zkušeného konzultanta s mezinárodně uznávanými certifikáty v oblasti kybernetické bezpečnosti.

Náplň práce:

  • konzultační a analytická činnost při řešení a předcházení incidentů v oblasti IT security
  • konzultace u klientů a komunikace s IT týmem zákazníka
  • studium a pravidelné sledování trendů, taktik, bezpečnostních opatření a vyšetřovacích postupů
  • tvorba dokumentace
  • tvorba metodických postupů a budování znalostní báze v oblasti IT Security

Požadavky:

  • praxe na obdobné seniorské pozici konzultanta v oblasti IT security
  • mezinárodně uznávané certifikáty v oblasti IT security - CISSP / CISM / CISA / CGEIT apod.
  • výborná orientace v oblasti informační a kybernetické bezpečnosti
  • znalost různých řešení a nástrojů pro správu a monitoring v oblasti IT security
  • komunikativní AJ

Nabízíme:

  • jedinečná pracovní příležitost na projektech v oblasti IT Security
  • perspektivní práci v silné, stabilní a zavedené společnosti působící v oblasti bezpečnosti IT
  • práce s nejmodernějšími bezpečnostními technologiemi a nástroji
  • rozšíření know-how a spolupráce se zkušenými kolegy
  • prostor pro kreativitu a seberealizaci
  • firemní benefity a pružná pracovní doba včetně možnosti home office

Klíčová slova: security, cyber, cybersecurity, kybernetická bezpečnost, hacking, hacker, forenzní, CPTE, Certified Penetration Testing Engineer, CISSP - Certified Information System Security Professional, CISM - Certified Information Security Manager, SCYBER - Securing Cisco Networks with Threat Detection and Analysis, CGEIT - Certified in the Governance of Enterprise IT, CCIE Security - Cisco Certified Internetwork Expert Security, CRISC - Certified in Risk and Information Systems Control, CISA - Certified Information Systems Auditor, NCSF - NIST Cybersecurity Framework, CCSP - Certified Cloud Security Professional, CHFI - Computer Hacking Forensic Investigator, CCNA Security

Pokud Vás uvedená pozice zaujala a máte zájem dozvědět se více podrobností, zašlete nám prosím Vás strukturovaný životopis, případně se s námi spojte prostřednictvím níže uvedených kontaktů. Zasláním životopisu zároveň potvrzujete souhlas s níže uvedeným prohlášením.

Souhlasím, aby společnost Insight Inside s.r.o. zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Jedná se o uchování osobních údajů v databázi, jejich úpravu a poskytování třetím osobám - vždy po předchozí dohodě a oznámení totožnosti třetí osoby.

Informace o výběrovém procesu pro uchazeče:
Děkujeme za Váš zájem o inzerovanou pozici. Pokud postoupíte do dalšího kola výběrového procesu, tak Vás budeme nejpozději do 14 dnů kontaktovat. Pokud do 14 dnů neobdržíte zpětnou vazbu, tak byli na základě požadavků našeho klienta upřednostněni jiní kandidáti. Děkujeme za pochopení.

Společnost
Insight Inside s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, Auditor, IT konzultant, Lektor/instruktor, Správce operačních systémů a sítí, IT Security Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Personální agentura