Pro našeho klienta, který celosvětově dodává širokou škálu diagnostických nástrojů a testů pro zdravotnictví, hledám na hlavní pracovní poměr ambiciózního Medical Managera, který se zaměří na pomoc při zlepšování kvality péče a přístupu k inovacím na Slovensku. Můžete se těšit na zajímavou práci v jedné z nejinovativnějších zdravotnických společností.

Náplň práce
- pomoc při zlepšování zdravotní péče a přístupu k inovacím na Slovensku
- transformace a porozumění klinické lokální praxe
- vedení společně vytvořené místní transformace s cílem přinést pacientům
plný inovační potenciál
- 50% práce v terénu a 50% práce v kanceláři

Požadavky
- základní porozumění farmaceutické medicíny a vědy, včetně analýzy dat a
biostatistiky
- relevantní pracovní zkušenosti, vědecké poznatky a komunikační schopnosti v
medicíně
- porozumění zdravotnímu systému (plátci, zdravotnické orgány, PAGs, HCOs)
- schopnost interpretovat komplexní vědu do klinické praxe
- schopnost rychle jednat v souvislosti s porozuměním a realizací příležitostí včetně
rychlého dodání řešení zaměřených na zákazníka
- podnikatelský přístup je nezbytný, např. zpochybňuje současný stav, přebírá
vypočítané rizika
- schopnost strategicky myslet a vyjednávat
- silné interpersonální dovednosti
- prokázána schopnost a síla v agilních pracovních zásadách a metodikách
- komunikativní AJ

Společnost
CoolPeople a.s.
Adresa
Pribinova 7828/19, 811 09 Bratislava, Slovensko, Slovensko
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 3 000 – 4 000 EUR / měsíc
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Individuální rozvržení pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, 13. plat, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Auto i pro soukromé účely, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Farmacie, Marketing, Zdravotnictví a sociální péče, Marketingová strategie, Marketingová komunikace, Medical Advisor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

CoolPeople a.s., Kamila Pokorná