Firma Steiner se již od roku 1991 zabývá vývojem specializovaného software pro zdravotnictví. Kromě České republiky jsou produkty společnosti používány v dalších 40 zemích.

Programátor Delphi

Náplň práce:
- programování informačních systémů pro zdravotnictví v Delphi
- práce s relačními databázemi SQL
- návrhy DB struktur
- návrhy a vývoj GUI
- vývoj aplikační logiky
- vytváření programátorské dokumentace

Očekáváme
- znalost Delphi
- znalost SQL
- znalost objektového programování
- vítána znalost či zkušenost s XML a web service
- praxe v oboru vítaná
- samostatnost a odpovědnost
- znalost anglického jazyka vítaná

Nabízíme
- Samostatnou a odpovědnou práci
- Odpovídající platové ohodnocení
- Pružnou pracovní dobu, po zaškolení možnost práce z domova
- Zajímavé projekty ve zdravotnictví v ČR i ve světě
- Příjemný pracovní kolektiv
- 5 týdnů dovolené, stravenky, MultiSport karta, jazykové kurzy

Společnost
Steiner, s.r.o.
Adresa
Praha – Strašnice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní), Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Zdravotnictví a sociální péče, IT analytik, SW architekt, Programátor, Databázový specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro důchodce.