Firma Steiner se již od roku 1991 zabývá vývojem specializovaného software pro zdravotnictví. Kromě České republiky jsou produkty společnosti používány v dalších 40 zemích.

Podpora SW, servisní pracovník

Rozšiřujeme servisní tým a hledáme nového pracovníka na plný úvazek.

Náplň práce
• Komunikace se zákazníky (email, telefon, HelpDesk, osobní schůzky).
• Konzultační činnost, předkládání požadavků zákazníka na změny software, sepsání funkční specifikace pro programátory. Komunikace s programátory.
• Tvorba uživatelské dokumentace, testovacích scénářů a školících materiálů.
• Kontrola kvality nové funkčnosti, tj. zda odpovídá funkční specifikaci.
• Školení zákazníka.
• Servisní podpora zákazníkům ohledně dodaného software, instalace a konfigurace software.

Očekáváme
• Minimálně SŠ technického směru. VŠ vzdělání v IT oboru výhodou.
• Znalost Windows, MS Office podmínkou.
• Základní znalost jazyka SQL podmínkou.
• Znalost databázového systému Firebird, Oracle nebo SQL Server výhodou.
• Analytické myšlení. Schopnost sepsat funkční specifikaci výhodou.
• Proklientský přístup, samostatnost, odpovědnost, pečlivost.
• Anglický jazyk podmínkou.

Praxe
• Výhodou je praxe v IT nebo IT support, zákaznický servis.
• Vhodné i pro absolventy vysoké školy IT zaměření.

Nabízíme
• Samostatnou a odpovědnou práci.
• Zajímavé projekty ve zdravotnictví, včetně mezinárodních projektů.
• Možnost služebních cest do zahraničí (dle projektu).
• Odpovídající platové ohodnocení.
• Seberealizace, výhody menší IT firmy
• Příjemný pracovní kolektiv
• Pružnou pracovní dobu (možnost práce na Home Office)
• 5 týdnů dovolené, stravenky, jazykové kurzy, MultiSport karta

Pracoviště
• Praha, kanceláře firmy Steiner, 5 minut chůze od metra Skalka (trasa A).

Kontakt
• V případě zájmu nás kontaktujte na email.

Společnost
Steiner, s.r.o.
Adresa
Praha – Strašnice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT konzultant, Správce aplikačního SW, Pracovník help desku, Databázový specialista, Support IS, Tester
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro důchodce.