Obchodní společnost LEIFHEIT CZ a.s. (pobočka německé mateřské společnosti) se sídlem v Hostivici působí na českém a slovenském trhu jako významný prodejce potřeb pro domácnost a úklidového náčiní. Našimi zákazníky jsou sítě maloobchodních a velkoobchodních řetězců, hobby marketů, zahradních center a internetoví prodejci.

PROMOTÉR/KA - SPECIALISTA/KA PRODEJE – Čechy

LEIFHEIT CZ a.s. – výrobce a distributor prémiových úklidových prostředků, pomocníků na sušení, žehlení a do kuchyně, hledá komunikativní promotérku / promotéra pro prezentaci svých výrobků - nástup možný ihned, nebo po dohodě.

Prezentace výrobků na prodejnách v lokalitě ČECHY

Náplň práce:

  • aktivní oslovování zákazníků (ne prodej)
  • prezentace produktů
  • reporting
  • práce na ŽL
  • 8 hodin na prodejně (10:00 – 18:00)
  • 5 dní v týdnu (Út – So), volno Ne – Po

Požadujeme:

  • příjemné vystupování
  • komunikativnost, samostatnost, flexibilita, odpovědnost
  • trestní bezúhonnost
  • dlouhodobá spolupráce
  • vlastní automobil

Nabízíme:

  • 30 000 Kč / měsíc, proplácení cestovních nákladů
  • 4 + 1 týdnů volna
  • Možnost nákupu výrobků LEIFHEIT za výhodné ceny

Společnost
LEIFHEIT CZ a.s.
Adresa
Středočeský kraj
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Dovolená 5 týdnů
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Prodej a obchod, Promotér
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel