Ekocentrum Podhoubí je organizace, zaměřená na ekologickou výchovu zejména předškolních dětí. Kromě školky realizujeme také výukové programy pro školy, akce pro veřejnost, krátkodobé i dlouhodobé vzdělávání učitelů MŠ a rodičů předškolních dětí. Více informací naleznete www.podhoubi.cz

Učitel/ka v Ekoškolce Rozárce - Praha 7 Troja

Ekoškolka Rozárka hledá na plný úvazek průvodce/pedagoga k mladším dětem ve věku 2 - 4 let i ke starším dětem ve věku 3,5 - 7 let.

Do našeho týmu hledáme průvodce/pedagoga (ideálně pedagogicky vzdělaného s praxí u dětí předškolního věku), který bude mít vlídný a přátelský vztah k dětem a nejen jim.

Jako ekoškolku nás spojuje aktivní zájem o přírodu. Pozorujeme ji, pečujeme o ni a také ji oslavujeme v rámci tradičních zvyklostí naší kultury.

Při tvorbě vzdělávacího programu jsme se inspirovali permakulturní pedagogikou. S dětmi trávíme většinu času venku. Na zahradě i v lese si hrajeme, muzicírujeme, tvoříme a nasloucháme všemu, co se kolem nás děje. A že toho je :)

V případě zájmu zašlete svůj životopis a motivační dopis, bez kterého Vás nemůžeme zařadit do výběrového řízení. Děkujeme.


Informace o pozici

Společnost
Ekocentrum Podhoubí
Adresa
Pod Havránkou 12/2, Praha – Troja
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 23 000 – 31 000 Kč / měsíc
Benefity: Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování
Zařazeno: Vzdělávání a školství, Učitel mateřské školy
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.


Ekocentrum Podhoubí a Ekoškolka Rozárka, mateřská škola, z. ú., Petra Charvátová