Zajímáte se o zemědělství? – Obchodník strojů

DAGROS, s.r.o. - jsme ryze česká společnost, obchodující již 17 let se zemědělskou technikou, za kterou stojí v pozici majitelů dva nadšenci v tomto oboru. Působíme po celé České republice i na Slovensku. Naší vizí je pomáhat zemědělským farmám, pomocí našich kvalitních strojů a zefektivňovat jejich produkci. Zaměřujeme se a vyhledáváme nová technická řešení, která reagují na aktuální potřeby farmářů. Jelikož oblast zemědělství je velmi stabilní, právě hledáme kolegu/kolegyni na pracovní pozici:

Obchodník strojů - zemědělská technika

  • Zajímáte se o zemědělskou techniku?
  • Troufnete si prosadit se na trhu v přidělené oblasti?
  • Dokážete pracovat samostatně a potřebujete za sebou vidět výsledky?
  • Víte, co si říci se zemědělcem? 😊
  • Máte za sebou prokazatelné výsledky, které si můžeme ověřit? (práce, praxe, brigáda, …)?

POZOR! Hledáme osobu, která je svojí povahou zaměřená na produktivitu, tato pozice je poměrně náročná. Musíte být připraveni na cestování a každodenní komunikaci se zákazníky. Vašim úkolem bude aktivní vyhledávání potencionálních zákazníků, budete se účastnit výstav i předváděcích akcí.

Výsledkem Vaší práce bude:

  • Získaný nový zákazník a uzavřený obchod.

  • Naplněný obchodní plán.

  • Dobře zorganizovaná a úspěšná výstava, či předváděcí akce.

Co na této pozici určitě potřebujete:

  • ŘP skupiny B. Budete často na cestách.

Co u nás získáte?

Pokud si Vás vybereme a budete na této pozici úspěšný, tak se můžete těšit na velmi různorodou práci, kde se pořád něco děje. Jsme rodinná firma, kde žijeme tím, co děláme. Dostanete se do party nadšenců v oblasti zemědělských strojů. Jsme jednička na trhu v prodeji sklízečů a nakládacích čističů cukrovky, jsme také jedničkou v prodeji samojízdných krmných míchacích vozů. Chceme a snažíme se být ve svém segmentu nejlepší.

Vy jako obchodník strojů budete velmi důležitá část našeho týmu. Dostanete na starosti konkrétní oblast a budete v ní vyhledávat potenciální zákazníky. Budete mít poměrně velkou míru svobody a samostatnosti. Když se vám bude dařit, určitě uvidíte viditelné výsledky své práce, stanete se stabilním bodem pro mnoho klientů. Vaše práce může být i Vaše záliba. Pokud Vás baví stroje a technika, tak jste na správném místě 😊

Pošlete nám svůj životopis a my se ozveme.


Informace o pozici

Společnost
DAGROS, s.r.o.
Adresa
Červený Kostelec – Bohdašín
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Prodej a obchod, Zemědělství, lesnictví a ekologie, Obchodní zástupce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.