Hledá se samostatná/ný účetní na HPP pro řemeslnou firmu

Kdo jsme

Jsme řemeslná, technologická společnost Frydl servis s.r.o. - právnická osoba, pod kterou spadají další dvě společnosti. Naše hlavní činnost jsou řemesla pro domácnosti a havarijní servis.

Koho hledáme?

Hledáme samostatnou účetní(kluk nebo holka), kolegyni/kolegu co dokáže zaúčtovat, zná podvojné účetnictví, vést jednání s orgány státní správy, udělat DPH, KH, případně mzdy, otevřít datovou schránku, zjednat pořádek v papírech, zavést nebo upravit zavedenou metodiku, provádět platby z účtu, kontrolovat pokladnu. K ruce bude mít fakturantku a daňovou poradkyni na telefonu v případě potřeby, právníka v případě potřeby. Hledáme osobnost, která nám povede účetnictví a ekonomiku firmy.

Podmínky

Budete mít takové podmínky, jaké si domluvíme. Hezká kancelář, potřebné vybavení, dobré zacházení je samozřejmostí. Řemeslo je stabilní a nepodléhá moc ekonomickým turbulencím....více osobně:)


Informace o pozici

Společnost
Frydl servis s. r. o.
Adresa
Na Košince 2511/3b, Praha – Libeň
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 30 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Vzdělávací kurzy, školení, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost delšího neplaceného volna
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Účetní, Hlavní účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Frydl servis s. r. o., Pavel Frydl
720 685 049