Česká centrála cestovního ruchu – CzechTourism hledá talentované a odhodlané osobnosti jako nové posily pro svůj dynamický tým.

Hlavní manažer projektu OPZ Vzdělávání v cestovním ruchu

Co vás čeká

  • Řízení projektů ve všech fázích.
  • Řízení projektového týmu, stanovování časových a finančních plánů realizace projektu.
  • Řízení a vedení veškerých změn v projektech, vyhodnocování rizik projektů.
  • Dohlížení na klíčové aktivity projektu a kontrolování plnění nastavených indikátorů.
  • Zodpovědnost za úplnost monitorovacích zpráv.
  • Hlavní kontaktní osoba mezi vedením organizace, nadřízeným orgánem projektu a řídícím orgánem projektu.
  • Komunikace a spolupráce se třetími subjekty.
  • Spolupráce s ostatními členy projektového týmu.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Vysokoškolské vzdělání (min. Bc.).
  • Zkušenost s řízením projektu spolufinancovaného z EU, zkušenost s projekty
    OP LZZP výhodou.
  • Samostatnost, spolehlivost, pečlivost a systematičnost.
  • Velmi dobré organizační schopnosti.
  • Schopnost vedení týmu.
  • Schopnost práce v týmu.
  • Vstřícné a příjemné vystupování.

Co vám můžeme nabídnout

  • Pracovní poměr na dobu určitou po dobu realizace projektu (6/2022).
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Práci v menším projektovém týmu.
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days
  • Stravenkovou kartu
  • Multisport kartu
  • Penzijní připojištění
  • Jazykové kurzy

Společnost
CzechTourism
Adresa
Vinohradská 1896/46, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Státní a veřejná správa, Administrativní pracovník, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel