NN (odvozeno od Nationale Nederlanden) není v Česku novým pojmem. Ve skutečnosti zde působíme od roku 1991 a dlouho jste nás mohli znát jako ING pojišťovnu.
Toužíte po práci, která má smysl a skutečný přínos? Přidejte se do týmu NN pojišťovny a pomáhejte lidem zajistit jejich finanční budoucnost.

Specialista na trh s financemi

NN rozšiřuje svůj tým!
Vstáváte ráno před prací s vědomím, že se Vám nechce? Do své práce se netěšíte? Už Vás nebaví Vaše stereotypní práce? Chcete mít možnost svou měsíční finanční odměnu ovlivnit? Pak místo, pro Vaši změnu, je právě u nás!

Proč finanční poradce a ne zaměstnanec?

  • Sám si budete organizovat svou pracovní dobu
  • Budete mít maximální podporu zkušených kolegů na pobočce
  • Práce v příjemném kolektivu
  • Práce je různorodá, žádný stereotyp
  • Příjem, který sám můžete ovlivnit svými výkony

Co pro Vás máme připraveno?

  • Skutečné finanční zajištění bez stropu, který by omezoval Vaši práci
  • Kvalitní podpůrné materiály včetně softwaru pro sjednávání on-line produktů
  • Volnou ruku, home office - řídíte si svůj pracovní čas i aktivity
  • Vedení a podporu zkušeného týmového manažera (nejen po dobu adaptace)
  • Odborné vzdělávání v různých oblastech Vaší profese
  • Otevřenou cestu ke kariéře manažera nebo k dalším profesím v rámci společnosti
  • Bonusový program, motivační benefity
  • Pro svou práci dostanete vlastní klienty a další schůzky Vám domluví naše callcentrum
  • Dostatečně široké portfolio produktů k pokrytí všech potřeb klientů

Co budete dělat:

  • Starat se o přidělené klienty
  • Potvrzovat domluvené schůzky od našeho call centra
  • Plnit požadavky klientů
  • Osobně se setkávat s našimi klienty
  • Rozvíjet portfolio vlastních klientů
  • Realizovat obchody
  • Vzdělávat se s podporou manažera
  • Reprezentovat mezinárodní stabilní skupinu, která mění svět financí
  • Využívat znalosti a dovednosti, které Vám předáme

Očekáváme:

  • Komunikativnost, spolehlivost a příjemné vystupování
  • Nadšení pro práci s lidmi
  • Prodejního ducha
  • Vítány jsou zkušenosti s obchodem a chuť uplatnit své nápady
  • SŠ/SOU s maturitou
  • Čistý trestní rejstřík
  • Řidičský průkaz sk. B

Rádi zodpovíme na všechny otázky, co Vás zajímají - telefonicky a ještě raději se s Vámi setkáme osobně.

Společnost
NN Životní pojišťovna a NN Penzijní společnost
Adresa
Opava
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 25 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Pojišťovnictví, Prodej a obchod, Finanční poradce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Zadavatel: Zaměstnavatel

NN Životní pojišťovna a NN Penzijní společnost, Petra Setlová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.