Datum nástupu: 1.10.2020

Hledáme warehouse administrátory s IT znalostmi na novou pracovní pozici s rozsahem odpovědnosti od skladových a logistických činností po základní IT podporu.

Náplň tvojí práce:

  • Provádět balení, kontroly záruky, přehled životního cyklu a správu zásob
  • Naskladňovat produkty z centrálního skladu
  • Poskytovat pomoc při konfiguraci počítačů a notebooků

Měl(a) bys umět:

  • Mluvit plynně česky (slovensky) a domluvit se anglicky
  • Rozumět počítačům
  • Mít povědomí o operačních systémech Windows a běžných softwarových vybaveních, jako je MS Office, E-mailový klient
  • Instalovat a konfigurovat aplikace, hardware break and fix
  • Znalost mobilních a dalších zařízení Android a IOS a jejich konfigurace

Měl(a) bys mít:

  • Dobré organizační a komunikační schopnosti
  • Chuť a snahu se zlepšovat
  • Řidičský průkaz skupiny B

Výhodou jsou:

  • Zkušenosti s vedením malého týmu
  • Pokročilá znalost Excellu

Hemmersbach Ti umí nabídnout:

  • Zajímavou práci v rychle rostoucí mezinárodní IT společnosti
  • Přátelský kolektiv (celosvětově máme kolem 4 200 zaměstnanců, v ČR ale teprve rosteme)
  • Otevřenou komunikaci napříč celou strukturou (všichni si tykáme, oslovujeme se jménem, máme za sebou první společné teambuildingy …’nikdo si u nás na nic nehraje’)
  • Mentoring program (každý nováček má svého ‘buddyho’)
  • Prostor pro realizaci nových nápadů a návrhů na zlepšení procesů (jen se nebát)
  • 25 dní dovolené, 3 sick days, 100Kč stravenky, Multisport, penzijní připojištění, firemní notebook a telefon, příspěvek na dopravu

Pokud Tě naše nabídka zaujala, pošli nám své CV (v českém i anglickém jazyce). První kontakt bude s naší Talent Managerkou Ivetou ☺

Společnost
Hemmersbach Czech s.r.o.
Adresa
Jeremenkova 763/88, Praha – Podolí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IT analytik, IT konzultant, Logistik, Správce operačních systémů a sítí, Specialista logistiky
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Hemmersbach Czech s.r.o., Iveta Drozenová
+420 731 104 759