LUXART, s.r.o. působí na trhu již od roku 1999. Naší hlavní činností je:
- Vývoj, výroba a prodej osvětlovací techniky - LED svítidla, LED drivery, LED moduly.
- Řízení a regulace.
- Komplexní služby a poradenství v oblasti osvětlení.

Account manager (osvětlovací technika)

Co vás čeká:

  • aktivní péče o portfolio stávajících zákazníků v kraji Jihočeském, Jihomoravském a Vysočina
  • aktivní hledání nových zákazníků a nových obchodních příležitostí v těchto krajích
  • osobní návštěvy a jednání jak se stávajícími tak s novými zákazníky v těchto krajích
  • spolupráce s investory (soukromé společnosti, obce, města)
  • spolupráce s velkoobchody elektroinstalačním materiálem a svítidly a specializovanými prodejci osvětlení
  • spolupráce s výrobci osvětlovací techniky, výrobci světelných reklam
  • spolupráce s elektromontážními firmami
  • spolupráce s firmami zabývajících se úsporami, měřením a regulací
  • spolupráce s projektanty, architekty

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • min. SŠ vzdělání technického směru (stavební, elektro)
  • zkušenosti a praxi v oblasti prodeje osvětlovací techniky, nebo elektroinstalačního materiálu
  • řidičský průkaz sk. B
  • uživatelská znalost práce na PC – Word, Excel, Outlook
  • pracovitost
  • bezúhonnost
  • chuť se dál profesně rozvíjet a kariérně růst

Uvítáme (není však podmínkou):

  • zkušenosti a praxi v oblasti úspor energií, měření a regulace (MaR)
  • zkušenosti a praxi v oblasti elektronických komponentů, včetně spínaných zdrojů
  • zkušenosti a praxi v oblasti LED technologií
  • znalost výpočetních programů osvětlení Wils, Relux, Dialux, apod.
  • vyhláška 50 §6 (a vyšší)
  • komunikativní znalost anglického jazyka, díky spolupráci se zahraničními dodavateli probíhá, v ojedinělých případech, interní komunikace v AJ

Věříme, že každý schopný obchodník ví, jaké jsou klíčové vlastnosti a schopnosti pro jeho úspěch, proto je zde nebudeme vypisovat a raději se s Vámi pobavíme osobně.

Co vám můžeme nabídnout:

  • zajímavou a různorodou práci ve společnosti s dvacetiletou historií
  • nadstandardní finanční ohodnocení. Základní plat min. 30.000,- Kč + provize z prodeje
  • flexibilní pracovní dobu. Sami si tvoříte pracovní itinerář. Vše je ve Vašich rukou
  • samozřejmostí jsou nezbytné nástroje, které Vám usnadní každodenní práci – služební automobil i k soukromému využití, notebook a mobilní telefon
  • rodinnou kulturu - jsme menší kolektiv 9 pracovníků
  • 3 dny sick days ročně
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • firemní a týmové akce

V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete Váš životopis. My se budeme těšit na osobní setkání s Vámi nad šálkem dobré kávy nebo čaje.

www.luxart-lighting.com

Společnost
LUXART, s.r.o.
Adresa
kraj Vysočina
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá) nebo Němčina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Prodej a obchod, Výroba a průmysl, Account Manager, Obchodní zástupce, Regionalní obchodní manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel