Závod KION Stříbro - výroba vozíků je globálním lídrem v oblasti průmyslových vozíků značky Linde a Fenwick. Jedná se o nejmodernější závod v rámci skupiny KION, která působí po celém světě. Závod byl postaven v roce 2015 a aktuálně v něm pracuje zhruba 220 zaměstnanců. Vyrobená manipulační technika putuje do celého světa.

Technolog montáže pro hotový výrobek

Náplň práce:

  • je zodpovědný za zajištění řádných technologických podmínek při náběhu nové výroby a sériové výroby
  • předkládá návrhy na optimalizaci výrobního procesu
  • je zodpovědný za změnová řízení pracovních podkladů včetně kontroly výkresové dokumentace
  • je zodpovědný za standardizaci a 5S v celém procesu výrobní linky
  • navrhuje a realizuje optimalizace montážních linek

Požadujeme:

  • práce na pozici technologa 2 roky
  • zkušenost z výrobního závodu podmínkou
  • vzdělání technického směru
  • SAP výhodou, samostatnost a flexibilita

Nabízíme:

  • silnou stabilní společnost s nejnovějšími technologiemi
  • různé benefity od příspěvku na dopravu až po firemní akce
  • bonus na dovolenou a Vánoce
  • Cafaterrie a mnoho dalších

Společnost
KION Stříbro - výroba vozíků
Adresa
Kostelec – Ostrov u Stříbra
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Výborná), Němčina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 50 000 – 70 000 Kč / měsíc
Benefity: Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Technolog ve strojírenství, Technolog výroby, Technolog
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

KION Stříbro /Linde Pohony s.r.o., Jana Barešová
+420 733 675 807