GIT Consult je personálně poradenskou společností a v procesu náboru zaměstnanců zastává roli nezávislého poradce.

GIT si udržuje dlouholeté know-how v oblasti náboru specialistů, a to od roku 2000.

IT TESTER - junior i senior - US telecom company

Verification engineer

Pozici obsazujeme pro brněnskou pobočku úspěšné mezinárodní společnosti zaměřující se na vývoj a podporu SW produktů, které se využívají v oblasti telekomunikací.

Vaším úkolem bude:

podílet se na vývoji zajímavých SW produktů pro mobilní operátory, jako je například SW pro analýzu síťového provozu, SMS centra, MMS centra, 5G síť apod
příprava testovacích plánů, rozvrhů, návrh testovacího scénáře a specifikace
vývoj a údržba testovacího frameworku ve skriptovacím jazyce TCL, Pythonu
příprava, spouštění a vyhodnocování systémových a integračních testů
spolupráce na produktové dokumentaci
práce v menších Scrum týmech v neformálním a přátelském prostředí

Jak bychom si Vás představovali - co byste měl umět:

orientace v procesu vývoje a testování SW
znalost skriptování (např. Python, TCL)
znalost OS Unix/Linux - základy
orientace v síťových protokolech a standardech
pokročilá znalost AJ – B2 – komunikace se zahraničními kolegy
výhodou zkušenosti s JIRA, Git, Jenkins
SŠ/VŠ vzdělání technického směru

Co Vám za Vaši práci chceme nabídnout:

jedná se o zaměstnanecký pracovní poměr, plný úvazek
práce v mezinárodní společnosti, aktivní využití angličtiny, možnost kariérního růstu
řada firemních benefitů (možnost bezúročné půjčky, příspěvky na penzijní a životní pojištění, stravenky, příspěvky na sportovní aktivity, sick-days, dorovnání mzdy v případě nemoci, týden dovolené navíc, firemní vzdělávání, jazykové kurzy, kolektivní aktivity a další)

Zaujala Vás tato nabídka? Budeme rádi, když nám zašlete svůj aktuální strukturovaný životopis v AJ na uvedený kontakt. Těšíme se na Vás.

Společnost
GIT Consult Czech s.r.o.
Adresa
okres Brno-město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Čeština (Pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Nadstandardní lékařská péče, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, 13. plat
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Tester
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

GIT Consult Czech s.r.o., Marcela Slováková
773 538 920