Hotel The Grand Mark Prague***** v centru Prahy hledá do svého týmu vhodného kandidáta / kandidátku na pozici Head of Sales.

Náplň práce

- tvorba obchodního, marketingového a revenue plánu společnosti a jeho rozovoj

- rozvoj portfolia našich lokálních a zahraničních partnerů

- tvorba cenové politiky

- jednání s našimi klíčovými partnery

- zodpovědnost za obchodní a prodejní výsledky

- pravidelný reporting vedení společnosti

- monitorování a analýza konkurence

- reprezentace hotelu na společenských akcích, veletrzích apod.

Požadujeme

- zkušenost na obdobné pozici min. 2 roky, ideálně v hotelovém prostředí

- min. SŠ vzdělání

- znalost anglického jazyka slovem i písmem podmínkou, další jazyk výhodou

- uživatelská znalost MS Office (Word, Excel)

- časová flexibilita

- výborné komunikační a vyjednávací schopnosti, obchodní přístup zaměřený na klienta

Nabízíme

- motivující finanční ohodnocení

- roční finanční odměnu

- mobilní telefon

- notebook

- příspěvek na stravování v hodnotě 130 Kč / den

- příspěvek na penzijní připojištění rostoucí s dobou působnosti v hotelu (až 3 000 Kč / měsíčně)

- kartu Multisport

- dárky k Vánocům, Velikonocům, narozeninám a jiným životním jubileům a údálostem

- jazykové kurzy, odborná školení, zimní a letní zaměstnanecká party jednotlivých oddělení i celého hotelu

- atraktivní pracovní prostředí luxusního 5* hotelu v centru Prahy

Společnost
Hybernská Properties, s.r.o.
Adresa
Hybernská 1002/12, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Cestovní ruch a ubytování, Gastronomie a pohostinství, Vrcholový management, Obchodní ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel