Nezisková organizace Polovina nebe, o. p. s.

pracovník v sociálních službách-koordinátor přímé péče

Co vás čeká

Hledáme pro Polovinu nebe o.p.s. pracovníka/pracovnici, jehož úkolem bude zejména koordinace činnosti osobních asistentů, zpracovávání rozpisu služeb, jednání s uchazeči o službu osobní asistence, kontrola výkazů práce osobních asistentů apod.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Požadujeme minimálně střední vzdělání s maturitou, schopnost organizovat práci dalších zaměstnanců, flexibilita, kladný vztah k seniorům a zdravotně znevýhodněným spoluobčanům, pečlivost, zodpovědnost, všeobecný rozhled v sociální oblasti.

Výhodou bude, pokud budete umět

Výhodou je vzdělání sociálního směru, absolvování kvalifikačního kurzu dle z.č. 108/2006 Sb. o sociálních službách, praxe v oblasti sociálních služeb je vítána.

Co vám můžeme nabídnout

Práce v kolektivu pozitivně naladěných spolupracovníků, mzda dle dohody, mobilní telefon, možnost dalšího vzdělání hrazeného zaměstnavatelem.

Společnost
Polovina nebe, o.p.s.
Adresa
Na Pankráci 1683/127, Praha – Nusle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 22 000 – 25 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Ošetřovatel
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace