Portus Praha, z.ú. - Pomáháme lidem s mentálním postižením na jejich cestě k maximální možné samostatnosti.

Asistent/ka do terénní služby Podpora samostatného bydlení

PORTUS PRAHA, z. ú. přijme na 0,5 - 1 úvazek asistenta/asistentku do terénní služby Podpora samostatného bydlení pro lidi s mentálním postižením ve Středočeském kraji (region Brdy Vltava a Praha-západ).

Do naší organizace hledáme člověka, který dokáže respektovat odlišnost a věří, že každý člověk se může rozvíjet. Zvládne pracovat s lidmi individuálně. Je schopen týmové spolupráce a dokáže trpělivě hledat cesty k podpoře naplňování osobních i pracovních cílů klientů.

Nabízíme:

· práci v otevřeném, přátelském kolektivu, prostor pro kreativitu a nové myšlenky

· příspěvek na dopravu, zákonné příspěvky za víkendy, svátky

· pět týdnů dovolené a 4 dny bonus free days, pružnou pracovní dobu

· hradíme povinné vzdělávání dle Zákona 108/2006 Sb.,

· pravidelnou supervizi

· mzdu ve výši 20 000 - 22 000 Kč

Náplň práce:

· asistence při zvládání každodenních situací v životě dospělých lidí s mentálním postižením v domácím prostředí (podpora při vaření, úklidu, hospodaření s penězi…), včetně doprovodů při obstarávání běžných záležitostí (nákupy, úřady, volný čas…)

· pomoc a podpora při naplňování jejich osobních cílů a představ vedoucí k jejich osamostatňování a maximálnímu rozvoji jejich kompetencí

Požadujeme:

· středoškolské vzdělání, čistý trestní rejstřík

· znalost PC aspoň na základní úrovni

· samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost

Výhodou:

· řidičský průkaz skupiny B

· dokončené nebo započaté kvalifikační vzdělání „pracovník v sociálních službách“

· práce na obdobné pozici

Předpokládaný nástup od ledna 2020.

V případě zájmu nás kontaktujte prostřednictvím odpovědního formuláře.

Více informací na www.portus.cz nebo na telefonním čísle 604 800 757.

Společnost
Portus Praha z.ú.
Adresa
okres Praha-západ
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 20 000 – 22 000 Kč / měsíc
Benefity: Příspěvek na dopravu, Příspěvek na vzdělání, Dovolená více než 5 týdnů
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Ošetřovatel, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace