Závod KION Stříbro - výroba vozíků je globálním lídrem v oblasti průmyslových vozíků značky Linde a Fenwick. Jedná se o nejmodernější závod v rámci skupiny KION, která působí po celém světě. Závod byl postaven v roce 2015 a aktuálně v něm pracuje zhruba 220 zaměstnanců. Vyrobená manipulační technika putuje do celého světa.

Pracovník svářečského dozoru - u nás stavíme hotový produkt

NÁPLŇ PRÁCE:

  • příprava zkoušek svářečů podle ČSN EN ISO 9606-1, příprava
  • příprava zkoušek operátorů a seřizovačů pro mechanizované a manuální svařování podle ČSN EN ISO 14732
  • předsedat zkušební komisi při zkouškách svářečů, školit
  • školit, instruovat a přezkušovat svářečský personál dle ČSN 05 0705, provádět vizuální kontrolu v souladu s ISO

NABÍZÍME:

  • příspěvek na dopravu
  • obědy/večeře zdarma
  • 13. mzda (letní/zimní prémie)
  • věrnostní bonus už od 1. roku u firmy5 týdnů dovolené
  • flexipassy (sport, kultura a zdraví)
  • lidský přístup a přátelský kolektiv
  • práci v moderním závodě s pokročilými technologiemi

POŽADUJEME:

  • znalosti a certifikace auditora svařování
  • znalost metrologie,
  • SPC, MSA
  • kalibrace měřidel

Společnost
KION Stříbro - výroba vozíků
Adresa
Kostelec – Ostrov u Stříbra
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Strojírenství, Výroba a průmysl, Auditor, Vedoucí výroby, Kontrolor, Kvalitář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

KION Stříbro /Linde Pohony s.r.o., Jana Barešová
+420 733 675 807