Jsme původně italská rodinná personální společnost s více než dvacetiletou historií a pobočkami v USA, Brazílii, Itálii, Rumunsku, České republice a Švýcarsku. Zaměřujeme se především na letecký a automobilový průmysl, petrochemii a IT.
Naší zásadou je "Stojíme při Vás".

Hlavní účetní s němčinou

Vyznáte se v českých účetních standardech? Máte už nějakou tu uzávěrku za sebou a daně pro Vás nejsou problém? Pokud se k tomu navíc domluvíte německy, tak jste ideální kandidát/ka.

Jak bude vypadat Vaše náplň práce?

  • budete mít zodpovědnost za kompletní vedení účetnictví a daňové agendy v souladu s platnými předpisy a zákony
  • samostatné účtování DPH, časového rozlišení, dohadných položek, rezerv a mezd
  • zpracování a vedení evidence majetku
  • příprava měsíčních a ročních uzávěrek
  • spolupráce s auditory a daňovými poradci
  • podílení se na rozborové činnosti pro controlling
  • spolupráce při nastavování nových interních směrnic a vylepšování stávajících postupů

Co byste měli splňovat?

  • SŠ vzdělání
  • praxe na obdobné pozici
  • zkušenosti s vedením účetnictví (uzávěrky, daně, audity apod.)
  • NJ minimálně úroveň B1 komunikativní
  • orientace v MS Office
  • pečlivost, smysl pro detail a analytická povaha jsou samozřejmostí

Můžeme nabídnout…

  • 5 týdnů dovolené + 3 sickdays
  • stravenky
  • poukázky Unišek
  • jazykové kurzy
  • výhodný mobilní tarif
  • 13. plat
  • práce v malé mezinárodní firmě

V případě zájmu, prosím zašlete svůj životopis nebo volejte na 777 356 242.

Společnost
Quanta Human Resources CZ s.r.o.
Adresa
Plzeň
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.