Nesete si široké zkušenosti ze světa IT a technologií? Dokážete se na dění podívat manažerskýma očima a postavit se do pozice klíčového leadera? Chtěli byste pozorovat unikátní firemní kulturu z první řady a podílet se na jejím růstu? Pokud toužíte uplatnit své dosavadní zkušenosti v interním IT týmu a zároveň je náležitě posunout mnohem dál, je tato příležitost právě pro Vás.

Pro našeho klienta, přední českou kreativní a výrobní společnost právě hledáme vhodného kandidáta na pozici IT Managera. Náš klient je úspěšná a stabilní firma s dlouholetou praxí, která se věnuje tvorbě netradičních výrobků. Ve své práci jsou tito profesionálové velmi dobří, což dokazuje skutečnost, že své projekty vedou nejen v srdci Zlínského kraje, ale také v zahraničí.

Co bude Vaším úkolem?

V roli IT Managera budete stát v čele čtyřčlenného týmu, který povedete po personální a odborné stránce.

  • Definování, tvorba a rozvoj interní IT strategie společnosti a její následná realizace a vedení
  • Návrh nových technických řešení a investic vycházejících z požadavků a potřeb společnosti a zajišťujících neustálý technický rozvoj a posun dopředu
  • Koordinace veškerých aktivit týmu, delegování pracovních úkolů, tvorba vyhovujícího harmonogramu a zodpovědnost za celkové výsledky
  • Zajištění neustálého rozvoje, motivace a posouvání jednotlivých členů týmu i jeho celku
  • Zodpovědnost za nastavení IT procesů a směrnic a následný dohled nad jejich dodržováním
  • Pravidelný reporting top managementu firmy

Jaké požadavky byste měl/a splňovat?

  • Nesete si předchozí zkušenosti s vedením a/nebo koordinací IT týmu (min. 3 roky)
  • Váš životopis zahrnuje alespoň 5 let zkušeností v oboru IT
  • Máte otevřené oči novým technologickým trendům a zároveň obecný přehled v rychle se rozvíjejícím světě IT
  • Mezi Vaše silné stránky patří samostatnost, flexibilita a proaktivita
  • Zároveň však dokážete proniknout do týmové spolupráce a sebevědomě tým vést
  • VŠ vzdělání v oboru IT
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Výhodou je, pokud ovládáte německý či anglický jazyk

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Živé a progresivní prostředí designu pohybujícího se na světové úrovni
  • Dynamickou a různorodou pracovní náplň v srdci Zlínského kraje
  • Příležitost zapojit se do týmu nadšených pracovníků, kteří věří vizi a směřování společnosti
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Nadstandardní platové ohodnocení + bonusový systém odvislý od dosažených výsledků
  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní benefity (notebook, mobilní telefon, stravování ve firemní jídelně, příplatky na důchodové pojištění atd.)

Společnost
JuiceUP s.r.o.
Adresa
Zlín
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, Stavebnictví a reality, IT ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

JuiceUP s.r.o., Kristýna Kočandrlová
721 747 927