HEWER, z.s. – jsme stabilní organizací, poskytující asistenční služby klientům v sedmi krajích ČR.
Více než 20 let, pomáháme lidem se znevýhodněním, žít plnohodnotný život v domácím prostředí.
Chceme mít ve svém týmu takové kolegy, na které se naši klienti mohou plně spolehnout a budou se na ně vždy těšit! To je tím pravým smyslem naší práce.

Výkonná asistentka

Pro Nadační fond Pečovatel, který aktivně shání finanční prostředky na asistenční péči pro seniory a zdravotně znevýhodněné, hledáme POZITIVNÍHO A SCHOPNÉHO ČLOVĚKA, který bude k ruce ředitelce Nadačního fondu.

„JSI ORGANIZOVANÝ/Á, ZVLÁDÁŠ DĚLAT VÍCE VĚCÍ NAJEDNOU A HLEDÁŠ SMYSLUPLNOU PRÁCI?“
"ROZUMÍŠ SI S PSANÍM TEXTŮ A KOMUNIKACE A OSLOVOVÁNÍ NOVÝCH KONTAKTŮ TI NEDĚLÁ PROBLÉM?"
"DÍVÁŠ SE DO ZRCADLA A VIDÍŠ PRACOVITÉHO A VYROVNANÉHO ČLOVĚKA?"

JESTLI ANO, TAK ŠUP SEM S TVÝM ŽIVOTOPISEM A KRÁTKÝM KOMENTÁŘEM, PROČ DO TOHO CHCEŠ JÍT!

Pracovní náplň, která tě čeká:

• Agenda kolem příjmu nových žádostí o příspěvek
• Úzká spolupráce s ředitelkou NF
• Administrativní práce spojená s chodem NF - správa dokumentů, tvorba výroční zprávy,...
• Příprava a pomoc při organizování veřejných akcí NF
• Hledání možností pro získání financí a nových příležitostí
• Telefonické a písemné vyhledávání dárců a sponzorů a následná komunikace s nimi
• Komunikace s poskytovateli sociálních služeb a s úřady
• Individuální úkoly dle zadání nadřízeného
• Dohled nad dodržením termínů dílčích kroků a konečné realizace benefičních akcí
• Dohled nad dodržováním platných regulí a standardů NF

Co od Tebe očekáváme my:

• Dobré a ověřitelné reference z předchozích zaměstnáních
• SAMOSTATNOST - dostanu úkol, sama najdu cestu, jak ho splnit
• Systematičnost v práci
• Otevřenost pro komunikaci s okolím-nové oslovování firem,dárců
• ZVLÁDAT ŘEŠIT VÍCE VĚCÍ NAJEDNOU
• Dotahovat zadané úkoly do konce
• Logické uvažování
• Smysl pro pořádek, pečlivost a humor:)
• Komunikativní, pozitivní a otevřený přístup
• Dokázat přijímat konstruktivní kritiku

Co bys měl(a) zvládat a umět:

• Práce s PC - Excel, Word, Internet
• Psaní textů - dopisy, maily, žádosti,...
• Organizační schopnosti
• Práce na sociálních sítích - Instagram, Facebook
• Práce s grafickým programem výhodou
• Řidičský průkaz B - výhodou

Odpovíme každému a na ty pravou nebo pravého se už těšíme!
Jo a nástup, včera:)

Společnost
HEWER, z.s.
Adresa
Pod strašnickou vinicí 191/13, Praha – Strašnice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 28 000 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Administrativa, Média, reklama a PR, Zákaznický servis, Administrativní pracovník, Asistentka, Marketingová komunikace, Pracovník back office, Copywriter
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

HEWER, z.s., Daniel Hejzlar
736 505 550