DRILL Business Services působí na trhu od roku 2005. Pomůžeme Vám najít práci v mnoha oborech díky specializaci a individuálnímu přístupu našeho týmu konzultantů. Spolupracujeme s lokálními i mezinárodními firmami nejen v ČR, ale i v rámci celého regionu CEE. Aktuálně obsazujeme více než 500 zajímavých pracovních pozic. Podívejte se na drill.cz nebo nám pošlete Vaše CV.

Senior Compliance specialista

Pro našeho klienta, významnou finanční instituci v Praze, hledáme kandidáty na pozici Senior Compliance specialisty.

Náplň práce

- Zastřešování odborných aktivit v oblasti AML/TF

- Následné poskytování odborného poradenství a metodické podpory v oblasti AML/TF

- Odhalování a kontrola podezřelých transakcí v oblasti praní špinavých peněz a financování terorismu

- Poskytování právního poradenství pro danou společnost

- Koordinace, řízení a kontrola externích dodavatelů právních služeb

Očekáváme od Vás

- Ukončené vysokoškolské vzdělání právnického směru

- Komunikativní Aj

- Zkušenosti alespoň 3 roky na pozici Compliance nebo AML/TF

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené

- Sickdays

- Flexibilní pracovní doma

- Možnost práce z domova

- Zvýhodněné firemní produkty

- Příspěvky na Work-Life_Balance aktivity

- Cafeterie

- Multisport karta

- Podpora vzdělávání a kariérního růstu

Společnost
DRILL Business Services
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Příspěvek na vzdělání, Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Sleva na firemní výrobky/služby, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Pojišťovnictví
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

DRILL Business Services, Jan Cizl