SMO, městská akciová společnost Orlová
Okružní 988
735 14 Orlová - Lutyně
www.smo-orlova.cz
e-mail: as@smo-orlova.cz
tel. 596 585 531

IT pracovník - informatik společnosti

Společnost SMO, městská akciová společnost Orlová vyhlašuje výběrové řízení na pozici IT pracovník-informatik společnosti.

Náplň práce:

  • zodpovědnost za komplexní zajištění správy a údržby informačních technologií (IT), informačních systémů (IS), příslušné infrastruktury, serverů a sítí; znalost IS HELIOS ORANGE a docházkového a přístupového systému spol. RON Software výhodou,
  • zajištění správy, údržby a rozvoje firemních aplikací, webových stránek a firemního intranetu,
  • řízení procesů vytváření koncepce a rozvojových projektů IT/IS, návrhy investičních a nákupních priorit týkajících se správy a rozvoje informačního systému a používaných technologií,
  • zodpovědnost za optimalizaci bezpečnostních prvků u používaných systémů IT/IS,
  • zajištění správy systému koncových stanic uživatelů včetně aktualizací,
  • poskytnutí odborné pomoci uživatelům v oblasti IT a IS.

Požadujeme:

  • ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání v oblasti informační technologie,
  • prokazatelná praxe na obdobné pozici minimálně 3 roky,
  • znalosti v oblasti Microsoft technologií (Windows server, virtualizace (Hyper-V, failover cluster), Exchange Server, Web Server IIS, Active Directory, Group Policy, DNS, DHCP…) na úrovni administrátora,
  • zkušenost se správou databází – MS SQL,
  • znalosti ve správě linuxových serverů a aplikací,
  • znalosti hardware – serverů, diskových polí, desktopů a notebooků,
  • pokročilá znalost v nastavení firewallu a sítí,
  • základní znalost práce v CMS Wordpress,
  • základní znalosti pro správu profilů na sociálních sítích (Facebook, Google firmy, Seznam),
  • znalost MS Office na vysoké úrovni,
  • znalost anglického jazyka v rámci práce v IT,
  • řidičský průkaz skupiny B,
  • odpovědnost, pečlivost, samostatnost, schopnost analytického myšlení, rozhodnost, ochotu učit se novým věcem.

Výhodou:

  • znalost Eset produktů a centrální správy Eset aplikací,
  • znalost Pfsense firewall,
  • znalost Redmine a doplňků DMS, CMS a dalších,
  • znalost Google služeb ve vztahu k webovým stránkám (Search Console, Analytics, Tag Manager, reCaptcha, Google Maps, Google Firma…),
  • základní znalost HTML a PHP,
  • znalost digital signage systémů – Xibo,
  • znalosti ve správě wifi controlleru – Unifi,
  • znalost IS Helios nebo jiného modulárního informačního systému,
  • znalosti s nastavením EET pokladen.

Nabízíme:

  • finanční ohodnocení odpovídající dané pozici,
  • řadu zaměstnaneckých benefitů, např. příspěvek na životní a penzijní pojištění, příspěvek na stravování (eStravenka), příspěvek na kulturní a sportovní vyžití, 25 dnů dovolené, služební telefon a notebook,
  • zajímavou práci s možností seberealizace,
  • hlavní pracovní poměr na dobu určitou v délce trvání 15 měsíců s možností přechodu na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou,
  • předpokládaný datum nástupu: 1. 8. 2020, nebo dle dohody.

Bližší informace o zpracování osobních údajů v rámci vyhlášeného výběrového řízení naleznete na webu společnosti: https://smo-orlova.cz/wp-content/uploads/2019/06/SMO-informace-pro-uchazece-o-zamestnani.pdf

Adresa
Okružní 988, Orlová – Lutyně
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 39 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Správce operačních systémů a sítí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

SMO, městská akciová společnost Orlová, Monika Pospíšilová
596 585 582
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.