Pro našeho klienta, technologickou společnost vyvíjející softwarová řešení pro oblast informační bezpečnosti, hledám na hlavní pracovní poměr analyticky orientovaného Data Specialistu, který dokáže v gigabytovém souboru najít 1KB zajímavých dat. Zapojíte se do analýzy dat nalezených analytiky a následně je budete zpracovávat a nálezy reportovat kolegům a klientům v anglickém jazyce. Můžete se těšit na zajímavou práci v atraktivním oboru, ve které si dokážete najít profesní výzvu, přátelské pracovní prostředí a možnost využití občasného home office.

Náplň práce:
- analýza dat nalezených analytiky a jejich zpracování
- vývoj skriptů a programů pro identifikaci a automatizované zpracování dat
- reportování nálezů kolegům a klientům v AJ

Požadavky:
- středoškolské vzdělání v oboru informačních technologií nebo odpovídající praxi
- zkušenost s programováním (ideálně PHP/Python)
- zkušenost s prací v unixovém příkazovém řádku (bash) a použitím nástrojů jako je grep,
curl, sed nebo awk
- zkušenost s ElasticSearch/Kibana
- dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem

Výhody:
- zkušenosti s SQL (mySQL)
- zkušenosti s noSQL (MongoDB)

Bonusy:
- zajímavá práce v atraktivním oboru, ve které si dokážete najít i profesní výzvu
- nadstandardní platové ohodnocení dle prokázaných zkušeností
- 5 týdnů dovolené
- stravenky

Společnost
CoolPeople a.s.
Adresa
Edvarda Beneše 2439/70, Plzeň – Jižní Předměstí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 50 000 – 90 000 Kč / měsíc
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

CoolPeople a.s., Marcel Vnek
+420 731 017 610
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.