I když v digitální elektronice mluvíme o binárních hodnotách, tak jsou vždy reprezentovány buď proudovým nebo napěťovým průběhem. Díky analogové povaze tyto signály poté podléhají zkreslení, šumu nebo jejich ztrátě. Pokud rozumíte oblasti Signal integrity a typickým chybám jako jsou ringing, crosstalk, ground bounce, distortion, signal loss, a nebo power supply noise, tak je naše pozice pro Vás jako vyšitá! :-)

Co budete dělat?

* analýza PCB z hlediska high-speed simulací

* stanovení kritických signálů (jako například pro DDR, ASIC nebo komunikační linky)

* dokumentovat svoji činnost

* podílet se tak na vývoji inteligentních (IoT) dopravních pásů, robotických manipulátorů nebo CNC

Co byste měl/a již mít?

* prokazatelné zkušenosti se "signal integrity" a obecně simulacemi na PCB

* znalosti EMC designu

* technologický backgroud z VŠ

* cit pro detail a analytické myšlení

Co Vám na oplátku nabídneme?

* být součástí elitního a úzce specializovaného malého týmu, jehož výsledky ovlivní úspěch celé firmy

* 13. plat a velký rozpočet na benefity dle Vašeho přání

* relokační balíček, pokud nejste z Prahy

* až 7 týdnů dovolené a mnoho dalšího :-)

Jdete do toho s námi? Těšíme se na Vaši reakci.

Společnost
Talentica s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 65 000 – 95 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Elektroinženýr, Programátor, Tester
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Talentica s.r.o., Jan Hubinský
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.