Společnost MEDICEM Technology, zabývající se výrobou zdravotnických prostředků hledá pro pracoviště na Kladensku uchazeče na pozici Technik operátor do výroby

Technik operátor do výroby

Pracovní náplň

Práce ve výrobě zahrnující obsluhu menších zařízení podle stanovených operačních postupů.

Vaše pracovní náplň bude především:

  • Příprava a kontrola provozních roztoků - kontrola probíhajících procesů
  • Výměna provozních médií
  • Skladová evidence

Co požadujeme

  • Střední odborné nebo úplné střední odborné vzdělání chemického, potravinářského směru nebo příbuzných oborů, absolventy zaučíme
  • Technická zručnost
  • Pečlivost
  • Spolehlivost
  • Ochotu pracovat v částečně směnném provozu: krátký a dlouhý týden, který se střídá po 14ti dnech, s průměrným počtem 38,75 odpracovaných hodin týdně

Co nabízíme

  • Stabilní zaměstnání a zázemí české expandující společnosti
  • Moderní a bezpečné pracovní prostředí
  • Férovou odměnu odpovídající pracovnímu výkonu
  • Práci v malém stabilním a přátelském kolektivu
  • 5 týdnů dovolené, 3 dny sick days (placené zdravotní volno)
  • Firemní benefity formou Cafeterie
  • Příspěvek na penzijní připojištění, pojištění zodpovědnosti zaměstnance

Nástup ihned nebo podle dohody

Společnost
MEDICEM Technology s.r.o.
Adresa
Karlovarská třída 20, Kamenné Žehrovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 25 000 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Kafetérie, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Chemický průmysl, Výroba a průmysl, Farmacie, Chemik, Technik v chemickém průmyslu, Dělník, Technik výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.