Mezinárodní společnost Diebold Nixdorf s.r.o. zaujímá přední postavení mezi výrobci a dodavateli informačních systémů pro oblast bankovnictví a maloobchodu (retailu). Hlavní činností společnosti jsou návrhy a prodeje komplexních hardwarových a softwarových řešení včetně servisu a poradenských služeb.

First Level Support bankovního servis desku

Co vás čeká

• Vzdálený dohled a administrace bankomatů (ATM)
• Řešení zákaznických požadavků a incidentů (telefonicky, emailem)
• Telefonická podpora pro techniky, obsluhu ATM, pracovníky poboček bank a koncové zákazníky
• Úzká spolupráce s odděleními SW vývoje a HW servisu
• Detekce a řešení hromadných výpadků a poruch služeb
• Administrace ticketů v interních informačních systémech
• Informování zákazníků o plánovaných i neplánovaných výpadcích
• Účast na bezpečnostních procesech společnosti

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

• Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni (slovem, písmem).
• Bez plynulé češtiny to u nás nepůjde.
• Zkušenosti s prací v dohledovém centrum / helpdesku / service desku velkou výhodou.
• Ochota pracovat ve směnném provozu je nezbytností.
• Znalost práce na PC na uživatelské úrovni (Outlook, Excel, Internet Explorer)
• Pro – zákaznický přístup, přeci jen se staráme o naše klienty.
• Výborné komunikační dovednosti, kultivovaný ústní a písemný projev u nás využiješ.
• Flexibilita, rychlá orientace v problematice, ochota učit se novým věcem se bude hodit.

Co vám můžeme nabídnout

  • Radost z toho, že má Tvoje práce smysl
  • Roční bonusy dle výsledků společnosti - rádi odměňujeme ty, kteří pracují naplno.
  • Mobilní telefon, notebook - nabízíme neomezený tarif a 3GB dat.
  • 5 týdnů dovolené - žijeme naší prací, ale nepracujeme o život.
  • Stravenky - jídelnu máme přímo v budově a rozmanitý výběr restaurací v okolí.
  • Příspěvek na penzijní připojištění - myslíme na budoucnost.
  • Roční jízdenka na MHD – proč jezdit do práce za vlastní.
  • Cafeterie – vybíráme si benefity dle vlastních přání.
  • Lekce anglického jazyka - pracujeme globálně.
  • Občerstvení na pracovišti - voda, čaj a dobrá káva jsou samozřejmostí.
  • Přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí.

Společnost
Diebold Nixdorf s.r.o.
Adresa
Siemensova 2717/4, Praha – Stodůlky
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, IS/IT: Správa systémů a HW, Databázový specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Diebold Nixdorf s.r.o., Ivana Pospíšilová