FLORES Software je česká společnost, zabývající se vývojem informačního systému FLORES a implementací komplexních informačních systémů k užitku svých zákazníků. Působíme v Praze, Plzni a Brně.

Odborníci, pracující ve společnosti FLORES Software, mají zkušenosti z mnoha desítek úspěšných implementací informačních systémů v České republice a na Slovensku v průběhu téměř dvaceti let. Do roku 2009 realizoval tým lidí působících nyní ve FLORES Software okolo poloviny všech implementací informačního systému K2.
Na základě dlouholetých zkušeností se skutečnými potřebami zákazníků FLORES Software vyvíjí a implementuje informační systém FLORES pro řízení firem. Navrhuje a implementuje inteligentní řešení pro řízení výroby.
FLORES Software dále dodává a implementuje informační systémy ABRA a vlastní aplikaci pro mobilní terminály čárového kódu umožňující podstatné zefektivnění skladových, obchodních a výrobních procesů.
V současné době patří mezi zákazníky FLORES Software několik desítek výrobních a obchodních společností z různých oborů činnosti v České republice a na Slovensku.
Ziskem zákazníků ze spolupráce s FLORES Software jsou i jasně nastavené procesy, s jednoznačnou odpovědností a produktem uživatelů. FLORES Software vnímá svou spoluodpovědnost za profit svých zákazníků

Telemarketing – pohodová práce z domu

Jste aktivní, komunikativní a rádi zdoláváte překážky?
Jste zastánci spravedlivého ohodnocení, tedy kdo pracuje, tak má?
Pokud ano, tak jste u nás na správné adrese - hledáme do týmu nové tváře, které nám pomohou dostat se na špičku.

NÁPLŇ PRÁCE:
Oslovování potenciálních zákazníků (telefon, email);
Zapisování informací do systému;

NABÍZÍME:
Zajímavou práci na DPP hodnocenou dle výkonu;
Možnost práce z domova (nutný přístup k internetu);
Flexibilní pracovní doba (PO-PÁ mezi 7:00 - 17:00 hod.);
Odborné zaškolení - nutno navštívit pobočku (Praha, Brno);
Pracovní prostředí v IS FLORES, tedy přímo „u zdroje";
Preference dlouhodobé spolupráce, časem i HPP;

POŽADUJEME:
Schopnost a ochota učit se;
Komunikační dovednosti a pozitivní přístup;
Dovednost vzbudit zájem a naslouchat;
Základní znalost práce s PC;

VELKOU VÝHODOU
Praxe na obdobné pozici;
Orientace ve světě IT;
Znalosti z oblasti ERP systémů;

Spolu s odpovědí nám prosím zašlete své CV.

Společnost
FLORES Software s.r.o.
Adresa
Brno
Jihlava
Praha
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 120 – 240 Kč / hodina
Zařazeno: Prodej a obchod, Marketing, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Pracovník call centra, Marketingová komunikace, Marketingový výzkum, Prodejce po telefonu/Telesales
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o provedení práce
Datum práce
Datum práce: 1.7.2020 – 31.12.2030
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro OZP, bez docházení do firmy. Vhodné i pro: tělesně postižení, vozíčkáři.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice je vhodná i pro důchodce.

FLORES Software s.r.o., Jana Šťastná
776 560 473