Jsme rodinná firma zakládající si na osobním přístupu s počtem zaměstnanců 30+. Nabízíme práci v mladém kolektivu s velkými cíli a výbornými výsledky. Vyvíjíme vlastní softwarový produkt GOAL SPORT software, který dodáváme mimo většinu českých klubů hlavně do zahraniční, a to na ty největší kluby a ligy na světě. Aktuálně působíme na více než 150 stadionech ve 28 zemích světa.

IT administrátor AV systémů pro SPORT

IT administrátor AV systémů pro SPORT

Jako GOAL SPORT software nabízíme celou řadu produktů pro sportovní haly všude po světě - od systému pro správu obrazovek se zábavním obsahem a reklamami na stadionech (Playout), přes živou střižnu (Live), tvorbu opakovaček akcí (Replay) až po aplikace jako časomíra, videorozhodčí nebo příprava zápasu. Naše aplikace se používají na stadionech po celém světě mimo jiné na ligách typu FIFA, UEFA nebo mistrovství světa v hokeji - viz naše stránky www.goalsport.software

Co u nás budeš dělat?

• Budeš zodpovědný za přípravu a instalace systémů pro naše zákazníky. Od jednoduchých systémů až po složité systémy obsahující spoustu software a hardware. Půjde o softwarovou a hardwarovou konfiguraci jednotlivých komponent.

• Práce bude primárně vykonávaná v prostorech našich kanceláří, ale budeme od Tebe chtít aby jsi svou práci vykonával také u zákazníků. Díky tomu se dostaneš do zázemí arén a stadionů, které jsou domovem předních sportovních klubů v ČR a zahraničí.

• Pokud si nebudeš vědět s něčím rady poradí ti zkušenější kolegové na supportu nebo se můžeš obrátit přímo na šéfa vývoje Pavla, který bude sedět hned naproti tobě.

• Budeme po Tobě také chtít aby jsi nám pomohl při odstraňování problémů nebo problematických nastavení a pomohl nám s jeho optimalizací.

Co je u nás pro tebe jako IT administrátora zajímavého?

• Máš velkou zodpovědnost - tvoje práce bude velmi důležitá a klíčová pro každý projekt, kterého se zúčastníš. Nebudeš jedním z davu, ale hlavní osobou v realizaci projektu. V mnoha případech se setkáš se slavnými osobnostmi sportovního světa.

• Práce pro prémiové kluby - naše práce jde vidět, ovládáme celou halu, umíme udělat show a bavit všechny diváky. Jako IT administrátor toto všechno uvidíš na vlastní oči. Budeš cestovat a v mnoha případech se setkáš se slavnými osobnostmi sportovního světa.

• Máš v týmu slovo - pokud ti něco nevyhovuje nebo myslíš, že by mělo fungovat jinak, nebráníme se tomu to změnit. Tvoje podněty a nápady můžeš přenést do praxe téměř okamžitě. Jsme malý tým a hlas každého z nás je důležitý.

Co po tobě chceme?

• Jsi technicky založený člověk - nastavování hardware ti nikdy nebylo cizí, rozumíš obecně audio a video technice, elektrice a umíš se orientovat v počítačových sítích. Rád hledáš řešení, umíš si poradit, kdyžtak to přepojit.

• Rozumíš IT - orientuješ se v operačních systémech, umíš si tam ledacos nastavit, případně co nevíš umíš na internetu dohledat, doinstalovat, podle návodu nastavit.

• Jsi samostatný a zodpovědný - jde nám o to, aby jsi instalaci systému zvládl od A do Z a pomohl zákazníkům se správnou konfigurací. Na systém je zaškolil a naučil je správně ho používat.

• Umíš přemýšlet nad problémy - nebudeš řešit dokola ten stejný problém podle procesní příručky. Abys mohl fungovat efektivně, měl by ses zorientovat v našich systémech a umět si dávat věci do souvislostí.

• Umíš anglicky na komunikativní úrovni - velká část našich zákazníků je v zahraničí (Austrálie, Německo, Maďarsko, USA...) a tak je nutné abys s nimi byl schopen na rozumné úrovni mluvit anglicky.

• Řidičký průkaz B

• Časovou flexibilitu a ochotu cestovat

Z čeho budeme nadšení?

• Máš už zkušenosti jako IT administrator - pokud už máš s administrací systémů zkušenosti z jiných firem, určitě je využiješ i u nás.

• Flexibilita pracovního prostředí – nemáš problém pracovat v různých operačních systémech (zejména Linux, Windows), lokálně či vzdáleně.

• Rozhled v oblasti multimédií - pokud se trochu vyznáš v A/V formátech a slova jako kodek, stream, video kontejner pro tebe nejsou sprostá slova, budeš u nás jako doma.

• Práce s hardwarem - nebudeš muset zapojovat kabely (od toho máme techniky), ale pokud víš co je to switch, síťový kabel nebo převodník, usnadní ti to práci.

• Zajímáš se o technické novinky v naší oblasti

S kým budeš pracovat?

V týmu budeš s Pavlem, šéfem vývoje, který má praktické zkušenosti s naším systémem a v případě toho, že si nebudeš vědět rady tak ti pomůže. Dále ti pomůže Mirek, šéf supportu, který rozděluje úkoly a stará se o to, aby naše podpora fungovala. Lukáš, který je zodpovědný za realizaci projektu po technické stránce.

Jakou formou budeš spolupracovat?

Hledáme IT administrátora na plný úvazek, ale jsme časově flexibilní a stejnou flexibilitu očekáváme i od Tebe.

Kde nás najdeš?

Jsme v industriálním areálu na Hájecké 14a, autobusem 47/49 asi patnáct minut z centra v pěkně vybavených kancelářských prostorech. Když budeš chtít můžeš využít naši kuchyňku, kávovar, křesílka a fotbálek.


Informace o pozici

Společnost
DAITE s.r.o.
Adresa
Hájecká 1068/14, Brno – Černovice
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Správce operačních systémů a sítí, Správce aplikačního SW, Technik HW
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.