Společnost ATALIAN CZ s.r.o. patří do francouzské skupiny ATALIAN a je specialistou v oblasti tzv. „Facility management“ služeb, kam patří mimo jiné správa a údržba budov, úklidové služby, energetický management, čištění kanalizace, zajištění ostrahy, recepcí a administrativních služeb. Díky pobočkám po celé České republice může společnost ATALIAN nabídnout kandidátům řadu pracovních příležitostí ve všech regionech.

Aktuálně hledáme kolegyni / kolegu na pozici:

ÚKLIDOVÝ PRACOVNÍK, Kutná Hora - kancelářské prostory

Náplň práce

  • Běžný úklid kancelářských prostor

Nabízíme

  • Práce Po – Pá 16:00 - 18:00
  • Férový přístup nadřízených
  • Práce vhodná pro důchodce, maminky na MD, studenty, OZP
  • Práce na DPP

Požadavky

  • Spolehlivost
  • Samostatnost
  • Pečlivost

V PŘÍPADĚ ZÁJMU KONTAKTUJTE paní JANU MARTÍNKOVOU na tel. 731 544 723

Společnost
ATALIAN Česká republika
Adresa
Kutná Hora
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Služby, Uklízečka
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o provedení práce
Datum práce
Datum práce: 6.7.2020 – 30.6.2021
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: ostatní.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice je vhodná i pro důchodce.

ATALIAN CZ s.r.o.