Anywhere s.r.o. je předním dodavatelem v oblasti IT outsourcingu, certifikovaných IT školení a vlastním startupem - ADAM. Propojujeme špičkové IT specialisty s projekty odpovídajícími jejich požadavkům a potřebám. Zároveň dlouhodobě pomáháme společnostem rychle a efektivně realizovat své IT projekty.

Staráme se o IT IČaře.

Pracuješ na IČO, ale nebaví tě neustále shánět nové projekty? Chápu, jsi vývojář, ne obchodník. Přidej se k Anywhere a my budeme ty nejlepší projekty hledat pro tebe. Ty si jenom vybereš, který projekt se ti líbí a za jakých podmínek chceš pracovat.

Pro lepší představu o projektech následuje stručné představení našeho nejaktuálnější projektu na pozici Java developera pro bankovní sektor.

Koho hledáme?

Potřebujeme někoho, kdo již má několik let zkušeností s vývojem v javě a ovládá backendové technologie Spring Boot a SQL. V týmu standardně pracuje 3-6 vývojářů, od juniorů po ty opravdu zkušené, Product Owner, 1-2 analytici a 1-2 testeři a 1-2 experti zákaznických cest. Vše samozřejmě doplňuje Agile Coach.

Co potřebujeme, abys uměl/a?

Důležitá je znalost BE technologií Java/Kotlin a její rozšíření (Spring, Spring Boot, Spring Cloud, Apache Kafka…). Na projektu se potom dále používají relační databáze (Oracle, PostgreSQL) ale i nonSQL (Cassandra, REDIS, ElasticSearch). Výhodou je zkušenost s agilním vývojem.

Co za to dostaneš?

Získáš od nás práci na plný úvazek, kterou můžeš vykonávat jako zaměstnanec i jako konzultant na IČO. Pružnou pracovní dobu s možností home office. Prostor pro seberealizaci, rozšíření znalostí a možnost odborného i kariérního postupu. Získáš benefity jako 5 týdnů dovolené, multisport kartu atd.

V čem je tedy výhodnější spolupráce s Anywhere?

O své konzulatanty se zajímáme a zjišťujeme jejich spokojenost na projektech. Pořádáme firemní akce pro všechny konzultanty, budeš mít tedy možnost prodiskutovat svou práci s dalšími IT odborníky „zvenku“. Díky širokému portfoliu projektů, je možné přestoupit na jiný v případě, že ti nebude vyhovovat. Zároveň ti před koncem projektu nabídneme nové projekty, takže práce budeš mít vždy dostatek.

Nenašel jsi, co jsi hledal?

Aktuálně hledáme posily na různé IT pozice. Pokud tě tedy tento konkrétní projekt neoslovil/děláš jinou technologii a rozhlížíš se po práci, neváhej mě i tak kontaktovat prostřednictvím tohoto inzerátu.

Těším se na tvé CV a budoucí spolupráci.

Hana Langerová


Informace o pozici

Společnost
Anywhere s.r.o.
Adresa
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Technika a vývoj, IT analytik, Programátor, Tester, Java vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Anywhere s.r.o., Hana Langerová