Společnost Louda Auto a.s., dynamická a rychle rostoucí firma českého automobilového trhu, působí na trhu v České republice od roku 1992. V osmi městech - Poděbrady, Pardubice, Kolín, Liberec, Teplice, Praha, Brno, Svitavy a Děčín - nabízí služby při autorizovaném prodeji a autorizovaném servisu vozů značek Škoda, Volkswagen, Audi, SEAT, Mazda, Hyundai a Ford.

Prodejce nových vozů - Junior

Požadujeme

- min. SŠ vzdělání s maturitou, vhodné i pro absolventy
- Pečlivost, schopnost vlastní organizace práce, řízení priorit, sledování úkolů a termínů
- Myšlení a jednání orientované na zákazníka
- Spolehlivá, samostatná a dynamická osobnost, týmový hráč
- Dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování
- Ochota učit se, flexibilita
- Uživatelská znalost práce na počítači (Microsoft Office)
- Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

- Práci v mladém kolektivu u rychle se rozvíjející a stabilní firmy
- Možnost osobního rozvoje profesního růstu
- Firemní stravování, firemní rekreační zařízení na horách
- Místo výkonu práce: Poděbrady

Náplň práce

- Podpora prodejního týmu
- Zpracování zákaznických dotazů
- Přímá komunikace se zákazníkem na prodejně/částečný prodej aut
- Administrativa spojená s prodejem aut
- Práce se systémem Helios

Společnost
Louda Auto a.s.
Adresa
Poděbrady
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Zařazeno: Administrativa, Prodej a obchod, Asistentka, Obchodní asistent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Louda Auto a.s., Michaela Ťupová
605 254 024