Psychiatrická nemocnice Bohnice je pracovištěm, které se dlouhodobě věnuje péči o duševně nemocné. Za 100 let své existence nemocnice prošla vývojem k modernímu akreditovanému zdravotnickému zařízení, které poskytuje nejširší spektrum služeb v oblasti psychiatrické péče v ČR.

PN Bohnice je také průkopníkem v poskytování nových forem péče. Od roku 2016 postupně otevřela dvě Centra duševního zdraví (Praha 8, Praha 9).

V letošním roce plánujeme otevírat třetí Centrum duševního zdraví pro ORP Brandýs nad Labem, na němž spolupracuje Psychiatrická nemocnice a Fokus Praha.

Centrum duševního zdraví poskytuje komplexní individualizovanou péči nemocným se závažnými duševními poruchami, a to v jejich přirozeném prostředí. Jedná se především o nemocné s psychotickými, afektivními a dalšími vážnými duševními poruchami, kteří žijí ve spádové oblasti CDZ, tj. v ORP Brandýs nad Labem. Cílem péče je zvýšit kvalitu života nemocných, udržet je dlouhodobě v přirozené komunitě a snížit počet dní hospitalizace. Péči zajišťuje multidisciplinární tým, složený z psychiatra, psychologa, psychiatrických sester, sociálních pracovníků a pracovníka s vlastní zkušeností s duševním onemocněním. V CDZ je poskytována péče psychiatrická, psychologická a psychosociální, a to ambulantní formou v prostorách CDZ nebo jako terénní péče v regionu.

V rámci vytváření týmu hledáme vhodné uchazeče/uchazečky na pozici:

VŠEOBECNÁ SESTRA, PSYCHIATRICKÁ SESTRA - CDZ BRANDÝSKO

Náplň práce:

  • Práce všeobecné, psychiatrické sestry v přirozeném prostředí pacienta a v multidisciplinárním týmu

Pokud splňujete následující požadavky, těšíme se na Vás:

  • Odborná způsobilost k výkonu povolání dle zákona č. 96/2004 Sb.
  • Občané EU „Rozhodnutí“ MZ ČR o uznání způsobilosti k výkonu zdravotnického povolání na území České republiky
  • Zdravotní způsobilost a bezúhonnost dle zákona č. 96/2004 Sb.
  • Fyzická zdatnost, komunikační dovednosti
  • Empatie a vstřícnost

Na co se můžete těšit:

  • Práci v CDZ Praha Brandýsko (pracoviště Brandýs nad Labem)
  • Zázemí silného státního zdravotnického zařízení
  • Tvořivou práci v novém kolektivu a podílení se na budování nové služby
  • Odpovídající finanční ohodnocení na základě délky předchozí praxe (dle platových tarifů)
  • Práci na celý nebo i částečný pracovní úvazek
  • Proplácení přesčasové práce je samozřejmostí, pokud se zaměstnanec nedohodne na náhradním volnu
  • Férový přístup a přátelské pracovní prostředí

Celá škála zaměstnaneckých benefitů:

  • Profesní vzdělávání
  • Stravenky na základě délky odpracované směny až do 110 Kč
  • MultiSport Karta s příspěvkem zaměstnavatele
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost rekreace ve vlastních zařízeních (Jizerské hory, Jižní Čechy)
  • Možnost sportovního vyžití v areálu
  • Možnost ubytování v ubytovně, po zapracování možnost získání služebního bytu

Nástupní termín – září 2020 nebo dle dohody

V případě dotazů kontaktujte prosím:

Jitka Havlová
sekretariát hlavní sestry
Ústavní 91
181 02 Praha 8
tel.: 284016113

více informací o nemocnici na www.bohnice.cz

Společnost
Psychiatrická nemocnice Bohnice
Adresa
Fakultní 2488, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav – Brandýs nad Labem
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní školka, Příspěvek na vzdělání, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays, Dovolená více než 5 týdnů
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Zdravotní sestra
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.