ICOM transport je jedním z největších a nejmodernějších dopravních uskupení v České republice. Specializuje se především na tuzemskou a mezinárodní nákladní dopravu, vnitrostátní a zahraniční autobusovou dopravu, dále provozuje značkový servis Mercedes –Benz. S týmem více než 1800 zaměstnanců realizuje roční obrat převyšující 3,3 mld KČ.

Do koncernu ICOM transport patří dceřiné společnosti ČSAD Jindřichův Hradec, ČSAD Benešov, ČSAD Slaný, ČSAD Ústí nad Orlicí a v Třebíči TRADO BUS a TRADO MAD.

PROJEKTOVÝ MANAŽER

Máte elán a chuť zlepšovat procesy?
Pokud ano, pak máte jedinečnou příležitost stát se součástí vedení koncernu a možností uplatnit své dosavadní zkušenosti!

Náplň práce

  • řízení projektů ve všech fázích, tj. analýza, plánování, realizace, monitoring, předání a uzavření projektu
  • komunikace s dodavateli a jejich koordinace
  • vedení a řízení projektových týmů
  • nastavení motivace členů projektů k efektivnímu výkonu
  • kontrola výstupů z projektů, realizace nápravných opatření
  • spolurozhodování při reportování stavu projektů

Požadujeme

  • vysokoškolské/středoškolské vzdělání
  • všeobecný přehled v ekonomické a IT oblasti
  • samostatnost, flexibilita
  • efektivní komunikaci
  • schopnost vést lidi
  • schopnost přinášet nová řešení

Nabízíme

  • zajímavou a různorodou práci
  • možnost navrhovat nová řešení a vést jejich realizaci
  • spolupráci s top managementem koncernu
  • možnost odborného růstu
  • motivující ohodnocení

Místo výkonu povolání

Jihlava

Nástup

možný ihned

Společnost
ICOM transport a.s.
Adresa
Jiráskova 1424/78, Jihlava
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Bonusy/prémie, Manažerský motivační program, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Ekonom, Finanční analytik, Finanční ředitel/manažer, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ICOM transport a.s., Monika Varmužová