Od roku 2006 stavíme špičková řešení na míru pro zákazníky jako eBay, T-mobile, Aevi nebo Diebold Nixdorf. Spolu s tebou chceme dalším inovativním firmám po celém světě dále pomáhat naplňovat jejich potenciál. Jsme zde proto, abychom propojovali excelentní týmovou práci, technologie a know-how.

Automation Test Engineer

Aktuálně sestavujeme tým, který bude pracovat na produktových nástrojích pro našeho dlouhodobého klienta - eBay. K našim skvělým vývojářům přitom hledáme někoho, kdo se postará o kvalitu projektu od začátku do konce. Budeme rádi, když u toho budeš s námi.

S JAKÝMI TECHNOLOGIEMI SE U NÁS POTKÁŠ?

 • WebDriver, Cucumber, Gherkin pro automatizované testy
 • GIT a Bitbucket pro verzování a code review
 • Atlassian stack napříč celou firmou (Bitbucket, Bamboo, JIRA, Confluence, …)
 • Postman na integrační testy, pokud nám i s nimi dokážeš pomoci
 • Docker

Standardně se u nás potkáš s Javou a jejím ekosystémem, máme však různé projekty a široké portfolio technologií, vyzkoušíš si toho tedy spoustu.

KOHO HLEDÁME?

Ať už jsi s automatizací začal před nedávnem, nebo píšeš testy několik let, na projektu se budeš mít možnost učit a rozvíjet v každém případě.

Hledáme zapáleného technického testera, kterého automatizace baví a chce se jí dlouhodobě věnovat, zároveň se ale nezalekne ani manuálního testování, když to bude potřeba. Na oplátku u nás nebude svázaný pravidly, dostane prostor inovovat a své nápady využít na projektu pro globálního klienta.

Hledáme někoho, kdo se rád učí nové věci a nebojí se své poznatky předat dále do týmu – konkrétně do vývojového a testerského týmu v Brně. Moc rádi ti na to vytvoříme prostor. Pracovat můžeš odkudkoli, podmínkou je ale potkávat se s brněnským týmem osobně dle potřeby a občas vyrazit za klientem do Prahy.

LÍBIT SE TI U NÁS BUDE, POKUD TI VYHOVUJE

 • Pracovat ve firmě se silnou vizí – chceme, aby se náš způsob spolupráce stal zcela novým standardem, který bude chtít aplikovat každá firma na světě.
 • Komunikovat otevřeně – máš nápad na zlepšení? Řekni ho klidně Tomovi (CEO) třeba u kafe v kuchyňce.
 • Učit se od ostatních – učíme se navzájem a učí se od nás i ostatní. Nové znalosti z konferencí a MeetUpů sdílíme na MoroSnídaních i na blogu.
 • Sdílet své koníčky a objevovat nové – standardně pořádáme turnaje v badmintonu nebo Buláncích, hackathony, deskovky, běháme pro Světlušku, jezdíme na kole, chodíme po horách, trénujeme na Spartan race… a tím seznam nekončí. Aktuálně sice jedeme v trochu omezeném režimu, počítáme ale, že se to zase rychle vrátí k normálu.
 • Mít možnost výběru – Dell nebo Mac; macOS, Windows nebo Linux… – je to na tobě
 • Mít flexibilní pracovní dobu – potřebuješ odejít dřív nebo si ráno hodinu (nebo čtyři) přispat? Pokud nemáš žádné meetingy a nečeká na tebe zákazník, tak proč ne?
 • Pracovat z home-office – my chodíme do práce rádi, ale pokud potřebuješ zůstat doma, u nás to není žádný problém.

JAKÉ TO JE V BRNĚNSKÉ KANCELÁŘI?

 • Máš raději tikka masala, vege ramen nebo českou klasiku? Všechny druhy meníček jsou od nás pár minut pěšky. A berou stravenky.
 • Kanceláře 4 minuty od České mají terasu s výhledem přímo do Tyršových sadů. Meeting si můžeš dát klidně v parku.
 • Skvělá kombinace talentovaných, kreativních a vtipných kolegů. Vše pochopíš až uvidíš fotky z akcí, naše výtvory na chytré zdi nebo sérii memes na Slacku.

Informace o pozici

Společnost
MoroSystems, s.r.o.
Adresa
Smetanova 1022/19, Brno – Veveří
Thámova 166/18, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Práce převážně z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Children-friendly office, Účast na zahraničních konferencích, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Tester, Quality Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

MoroSystems, s.r.o., Michaela Škrobáková