LASSELSBERGER, s.r.o, nejvýznamnější výrobce keramických obkladů a dlažeb v ČR
hledá vhodné uchazeče na pozici:

Ekonom

Vaším úkolem bude:

- zpracovávat analýzy výrobních nákladů
- tvorba finančních plánů
- kalkulace – příprava podkladů, ověření správnosti
- vyhodnocování a interní reporting výsledků hospodaření, navrhování změn a opatření
- výrobní controlling

Požadujeme:

- vysokoškolské vzdělání ekonomického zaměření
- analytické schopnosti a logické myšlení
- dobrou znalost práce s PC
- znalost SAP výhodou
- znalost anglického, případně německého jazyka
- spolehlivost, zodpovědnost, organizační a komunikativní schopnosti

Nabízíme:

- perspektivní zaměstnání ve stabilní a stále se rozvíjející společnosti
- možnost zúročení profesních znalostí a zkušeností
- zajímavé zaměstnanecké benefity v roční výši 15.400 Kč, 13. plat a řadu sociálních výhod
- přátelské prostředí, pomoc a osobní přístup při zapracování
- příležitost k profesnímu i osobnímu růstu
- možnost pracovat v mezinárodním prostředí

Místem výkonu práce je Lubná u Rakovníka.

Nástup dle vzájemné dohody.

Společnost
LASSELSBERGER, s.r.o.
Adresa
Lubná
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Ekonom
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

LASSELSBERGER, s.r.o., Zdeňka Prskavcová