Onlio, a.s. je moderní ambiciózní firma, která může nabídnout více než 25 let zkušeností svého teamu v oblasti informačních technologií a světa IT. Vyvíjíme, implementujeme a podporujeme unikátní softwarové aplikace a jejich řešení.

IT KONZULTANT / ANALYTIK DMS

  • Máš velmi dobrou orientaci v oboru informačních technologií, vyspělé komunikační a analytické schopnosti?
  • Baví tě hledat a nacházet řešení potřeb klientů?
  • Přidej se k nám!
  • Provozujeme vlastní DMS postavené na open-source platformě Alfresco a právě hledáme posilu s technickou znalostí do našeho týmu konzultantů.

Náplň práce

  • budeš klientům poskytovat analytické a konzultační služby našeho produktu DMS - eDoCat
  • budeš vytvářet analýzy k projektům
  • budeš navrhovat a implementovat řešení klientům po technické stránce
  • budeš se podílet na rozvoji našeho produktu eDoCat

Co bys měl/a mít

  • praxe na pozici IT Konzultant / Analytik
  • silné komunikační dovednosti a analytické myšlení
  • schopnost navrhovat řešení pro klienta po technické stránce
  • odvahu - nebojíš se zeptat a také obhájit svůj názor
  • zodpovědný přístup k plnění termínů
  • přirozenou pečlivost v detailech

Nabízíme

  • dostaneš příležitost aktivně se zapojit do realizace nemalého množství zajímavých projektů
  • flexibilní pracovní dobu, homeoffice
  • možnost spolupráce na HPP nebo OSVČ
  • zázemí stabilní české firmy s pohodovým kolektivem a individuálním přístupem
  • angličtina na pracovišti, cvičení na pracovišti
  • Multisport karta
  • 20 + 5 dní dovolené
  • příspěvek na týmové akce
  • ovoce a nápoje na pracovišti zdarma
  • pracoviště v moderních kancelářích na Praze 7 s bezproblémovým parkováním

Společnost
Onlio, a.s.
Adresa
U garáží 1611/1, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, 13. plat, Možnost studijního volna, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Technika a vývoj, IT analytik, IT konzultant, IT ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Onlio, a.s.