Stavební firma Livington Company s.r.o., hledá pro externí spolupráci kolegu na pozici: Stavbyvedoucí/ Stavební technik

Náplň práce:

  • plánování, řízení a koordinace výstavby prostřednictvím stavebních techniků či jiných subdodavatelů
  • zajištění odpovídajících podmínek a vybavení potřebného pro samotnou realizaci na místě stavby
  • komunikaci s investorem a jím pověřených osob
  • poskytování kompletního technického poradenství

Požadavky:

  • VŠ s praxí s technickým vzděláním
  • autorizace ČKAIT podmínkou
  • komunikační a organizační dovednosti
  • odolnost vůči stresu, samostatnost a aktivní přístup
  • lokalita: Středočeský kraj

Nabízíme:

  • práci na ičo
  • práci v mladé, dynamicky se rozvíjecí firmě
  • předem domluvenou odměnu dle objemu stavby a množství činností

Budeme se těšit na Vaš reakce.

Společnost
Livington Company s.r.o.
Adresa
Středočeský kraj
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Základní)
Benefity: Bonusy/prémie, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Stavbyvedoucí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Livington Company s.r.o., Pavel Novák
603 219 350
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.