Nově založená stavební společnost se sídlem v centru Prahy s přímým napojením na úspěšné developerské společnosti hledá do svých řad nové kolegyně a kolegy s příjemným vystupováním, férovým jednáním a chutí do práce.

Hledáme kandidáta na pozici: Asistentka jednatele společnosti

Náplň práce:

  • Administrativní činnosti (skenování, kopírování, příprava dokumentů pro obchodní jednání)
  • Zajištění chodu kanceláře (přijímání návštěv, občerstvení, organizace zasedacích místností, objednávky běžných kancelářských potřeb, apod.)
  • Organizace a zajišťování event akcí
  • Zajišťování marketingových záležitostí společnosti
  • Evidence objednávek, kompletace smluv
  • Administrativní podpora projektových manažerů

Požadujeme:

  • Aktivní přístup k práci
  • Příjemné a profesionální vystupování, férové jednání
  • Organizační schopnosti
  • min. středoškolské / vysokoškolské vzdělání
  • Znalost MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • Práce na obdobné pozici a znalost stavebního prostředí je výhodou
  • AJ/NJ je výhodou

Nabízíme:

  • Zodpovědnou práci na plný pracovní úvazek u nově vzniklé české společnosti s vysokým potenciálem růstu
  • Práce v příjemném kolektivu s lidmi se zkušenostmi ve stavebně-obchodním prostředí
  • Práce v reprezentativních prostorách se sídlem na Praze 1
  • Možnost být u vznikající stabilní společnosti na českém trhu a tím možnost ovlivňování chodu hledané pozice – iniciativa na hledané pozici je vítána
  • Výborné ohodnocení
  • Dovolená 5 týdnů
  • Mobilní telefon, notebook, příspěvky na sport a stravování
  • Společné, nepovinné, ale zábavné akce – restaurace, teambuilding apod.

Nástup možný ihned

Společnost
WELKIN stavební s.r.o.
Adresa
Myslíkova 174/23, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Stavebnictví a reality, Asistentka
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

WELKIN stavební s.r.o., Kristýna Ďurďová
731 657 655