Společnost ECO – F a.s. se věnuje problematice životního prostředí a odpadů od roku 2002. Ve spolupráci s našimi regionálními provozovnami poskytujeme služby především na území hl. m. Prahy, ve Středočeském, Libereckém, Plzeňském a Jihočeském kraji.

Svým klientům nabízíme dlouholetou zkušenost v péči o nakládání s jejich odpady (běžnými i nebezpečnými) a kvalitní, spolehlivé poradenství v oblasti odpadového hospodářství.

Zástupce ředitele pobočky Praha nebo Plzeň

HLEDÁME MUŽE ČI ŽENU S PŘIROZENOU AUTORITOU, ORGANIZAČNÍMI SCHOPNOSTMI A DUŠÍ OBCHODNÍKA

(pro každý region zvlášť)

Co vás čeká

Každodenní práce zástupce ředitele pobočky je různorodá. Obsahuje hlavně úzkou spolupráci s ředitelem pobočky a v době jeho nepřítomnosti i přímý zástup ve všech činnostech.

Pracovní náplň:

  • Spolu-odpovědnost za ekonomické výsledky pobočky v Praze (nebo pobočky v Plzni)
  • Rozvoj vztahů s klíčovými zákazníky i zajištění a rozvoj obchodního plánu
  • Podpora obchodních partnerů - dohled nad průběhem spolupráce, kontrola realizace zakázek, pomoc s řešením nestandardních požadavků a stavů
  • Komunikace s vedením společnosti, zaměstnanci pobočky, obchodními partnery
  • Vedení cca 10-členného pracovního týmu, osobní hodnocení a motivace zaměstnanců
  • Analýzy portfolia a vytíženosti vozového parku
  • Pravidelné hodnocení spolupráce s dodavateli
  • Pravidelný reporting o činnostech pobočky na poradách vedení

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Přirozený obchodní talent a chuť ho využít
  • Výrazné manažerské, organizační a komunikační schopnosti
  • Důslednost, pečlivost - smysl pro detail
  • Silné analytické a strategické myšlení
  • Ochota převzít odpovědnost za rozvoj pobočky
  • Zodpovědný a loajální přístup
  • Řidičský průkaz skupiny B

Výhodou bude, pokud budete mít

  • Praxi na obdobné pozici s velkou mírou zodpovědnosti za výsledky
  • Zkušenosti s řízením menšího týmu

Co vám můžeme nabídnout

  • Velmi zajímavé motivační mzdové ohodnocení, podíl na zisku
  • Práci v sympatickém kolektivu
  • Možnost profesního růstu
  • Zaškolení a podporu při práci
  • Osobní automobil, telefon, notebook
  • Příspěvek na stravování
  • Nástup dle dohody s uchazečem

Společnost
ECO - F a.s.
Adresa
Libušínská 618/60, Plzeň – Božkov
Ringhofferova 115/1, Praha – Třebonice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Prodej a obchod, Vrcholový management, Administrativní pracovník, Obchodní ředitel/manažer, Manažer prodejního týmu, Provozní ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ECO - F a.s., Petra Nebřenská