Budete zodpovídat za aktivní vyhledávání obchodních příležitostí na tuzemských i zahraničních trzích (Rakousko, Německo). Budete analyzovat trh a jednat se zákazníky. Zapojíme Vás do provádění operativního průzkumu potřeb stávajících i nových potencionálních odběratelů. Budete vyvíjet obchodní činnost za účelem získání nových zákazníků (nových zakázek). Vstoupíte do zpracování nabídek na základě posouzení technických a kapacitních možností výroby a montážních skupin.

Očekáváme od Vás VŠ, SŠ vzdělání. Znalost německého jazyka na úrovni B2 (slovem i písmem). . Požadujeme zkušenost v oboru železniční doprava a znalost obchodního zákoníku. Výhodou je znalost angličtiny, držení řidičského průkazu sk. B, znalost práce s PC (OFFICE). Nutná je občanská a trestní bezúhonnost, spolehlivost, flexibilita, samostatnost a ochota cestovat.

Nabízíme plný pracovní úvazek, zajímavou a zodpovědnou práci v perspektivní společnosti, týden dovolené nad rámec zákona, odpovídající finanční ohodnocení. Poskytneme Vám prostor pro vyjednání pracovních i finančních podmínek.


Informace o pozici

Společnost
Krnovské opravny a strojírny s.r.o.
Adresa
Stará Ježnická 1556/1, Krnov – Pod Bezručovým vrchem
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Středně pokročilá), Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Strojírenství, Obchodní zástupce, Obchodní ředitel/manažer, Specialista marketingu, Trade Marketing, Business Development Manager, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Krnovské opravny a strojírny s.r.o., Martin Merta
Stará Ježnická 1556/1, 79401 Krnov, Česká republika
554 605 407