Staňte se součástí komunikačního a fundraisingového oddělení ŽIVOTa 90, která nabízí široké portfolio služeb seniorům, seniorkám a jejich blízkým. Naším cílem je podporovat starší lidi v jejich nezávislém životě, vytvářet jim podmínky pro to, aby byli soběstační a naplno využívali své schopnosti a dovednosti. Vycházíme z přesvědčení, že stáří není stigma, protože i toto období života lze prožít aktivně, radostně, s množstvím zájmů a činností.

Nabízíme Vám možnost podílet se na zkvalitňování života starších lidí v rámci budování komunikace organizace a posilování její značky. Hledáme osobnost, která má chuť něco změnit, nalézat nové pohledy a možnosti a má sílu posouvat věci kupředu. Přidejte se k nám.

Specialista/ka online komunikace

Co vás čeká:

  • plánování a realizace komunikace na sociálních sítích
  • realizace zpravodaje organizace
  • správa webových stránek a spolupráce na jejich rozvoji
  • spolupráce s marketingovou agenturou na rozvoji komunikace
  • tvorba a vyhodnocování online reklamních kampaní (FB, IG, Google)
  • spolupráce na na přípravě tištěných materiálů pro klienty/ky ŽIVOTa 90
  • participace na přípravě a realizaci velkých kampaní a eventů

Očekáváme od Vás:

  • vzdělání, případně doložitelnou praxi a další vzdělávání v oblasti online marketingové komunikace
  • zkušenost se správou profilů organizací na sociálních sítí
  • znalost grafiky (zejména pro online komunikaci)
  • zkušenost z prostředí neziskových organizací poskytujících sociální služby výhodou
  • znalost základů html a copywritingu
  • znalost českého jazyka na úrovni rodilého mluvčího

Nabízíme Vám:

  • práci na hlavní pracovní poměr
  • kanceláře v centru Prahy (Karoliny Světlé 18), s dobrou dostupností MHD
  • po zapracování možnost home office
  • zázemí stabilní organizace, která se již 30. rokem věnuje podpoře seniorů a seniorek
  • pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, s možností prodloužení
  • 5 týdnů dovolené, "stravenková" karta, sleva na fyzioterapii, po roce příspěvek na penzijní připojištění, podpora dalšího vzdělávání

Možnost nástupu ihned, nebo dle domluvy.

Pokud máte o nabízenou práci zájem, pošlete nám svůj motivační dopis, strukturovaný životopis a ukázku Vaší práce v odpovídající oblasti.

Vybraní/é zájemci/kyně budou pozvání/y na osobní pohovor.

Společnost
Život 90
Adresa
Karoliny Světlé 286/18, Praha – Staré Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: Kultura, umění a tvůrčí práce, Marketing, Média, reklama a PR, Marketingová komunikace, Event Specialist, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Život 90, Helena Hořáková
222 333 537