Vytváříme inspirativní koupelny promyšlené do posledního detailu. Pod značkou RAVAK dodáváme komplexní řešení moderních koupelen v podobě ucelených konceptů, dále akrylátové vany, sprchové kouty a dveře, umyvadla, koupelnový nábytek, vodovodní baterie a širokou škálu designových doplňků.

Naše řešení čerpají z více než dvacetileté praxe, kdy jsme se stali největším českým výrobcem a držíme dominantní postavení i ve střední Evropě.

RESIDENT ENGINEER (Čína) - sanita

Náplň práce:

- spoluúčast na nákupu a přejímkách výrobků z oboru sanity

- prohlubování znalostí technických parametrů výrobků

- sledování technických norem a jejich implementace do testovacích zařízení pro ověření kvality výrobků u výrobce

- validace a testování výrobků u výrobce

- zavádění standardů kontroly kvality výrobků u výrobce

- aktualizace a kontrola technické dokumentace u výrobce

- kontinuální zlepšování v oblasti testování a kvality

- komunikace v rámci celofiremního působení a podpora oddělení kvality

- spolupráce s externími partnery v oblasti kvality a kontroly (certifikace)

- realizace externích a interních auditů (ISO, VDA …)

Nabízíme:

- zajímavou samostatnou a zodpovědnou práci

- zázemí stabilní firmy se silnými rozvojovými aktivitami (budoucí příležitosti)

- osvojení si dovedností v interkulturním managementu

- intenzivní jazyková praxe

- získání orientace v náročném prostředí Číny

- k dispozici moderní notebook a mobilní telefon

- mzdové podmínky: fixní mzda + pohyblivá složka (prémie) závislá na odvedeném výkonu

Požadujeme: - ukončené technické VŠ vzdělání, zaměření na kontrolu

- VŠ vzdělání technického směru s pětiletou praxí v technickém oboru

- znalosti, dovednosti a praxe v oblasti kontroly kvality

- zkušenosti s korporátní komunikací (písemně, ústně, videokonference)

- jazyková vybavenost: AJ-C1 (vítána: čínština, RJ)

- schopnost čtení technické dokumentace a orientace v EN, DIN, ČSN normách

- uživatelská znalost PC (MS Excel, MS PowerPoint na velmi dobré úrovni)

- dobré analytické myšlení, systémovost, schopnost vidět souvislosti a navrhovat zlepšování procesů a výrobků

- řidičský průkaz skupiny B

- nástup dle dohody

Naše hodnoty

- neděláme nic napůl, věříme v kvalitu

- na vše se díváme z různých úhlů, vyhledáváme změnu

- milujeme „krásno“, věříme v jeho pozitivní působení na člověka

RAVAK a.s. působí ve více než 50 zemích světa a je největším výrobcem vybavení pro koupelny ve střední a východní Evropě.

Značka RAVAK vytváří krásné, moderní a praktické výrobky pro zákazníky, kteří milují design i trvalou hodnotu.

Společnost
RAVAK a.s.
Adresa
Čína
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.