Náplň práce:
• zajištění činnosti služby po stránce odborné, provozní i administrativní.
• přímá práce s uživateli služby, cílová skupina jsou především osoby bez přístřeší
• vedení dokumentace uživatelů služby,
• zpracování statistik pro výkaznictví,
• aktualizace a tvorba metodik a standardů odborné způsobilosti,
• komunikace s úřady,
• vedení malého týmu zaměstnanců,
• spolupráce s dalšími službami v rámci organizace,
• propagace služby na veřejnosti a v návazných službách.

Požadavky:
• VŠ nebo VOŠ – sociální práce dle požadavků zákona 108 o sociálních službách,
• zkušenosti s vedením malého kolektivu lidí,
• praxe min. 2 roky,
• znalost zákona 108 o sociálních službách ve znění pozdějších předpisů,
• komunikační a organizační schopnosti,
• schopnost týmové i samostatné práce,
• zodpovědnost, kreativita, otevřenost, upřímnost, lidskost,
• výborná znalost práce na PC,
• trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost,
• ŘP skup. B – aktivní řidič,
• respekt vůči hodnotám, ve kterých je ukotvena práce Střediska křesťanské pomoci Plzeň.

Nabízíme:
• pracovní smlouvu na dobu určitou s předpokládaným prodloužením,
• HPP 40 hodin týdně, jednosměnný provoz
• adekvátní finanční ohodnocení - sděleno při osobním pohovoru,
• 4 týdny dovolené, 5 dní sickday,
• zkušenosti a pravidelnou supervizi,
• zázemí stabilní neziskové organizace.

Nástup: ihned nebo dle dohody

Místo pracoviště: Sociální rehabilitace, Božkovská 20, 326 00 Plzeň - Slovany.

Zájemci o nabízenou pracovní pozici zasílejte do 15.7.2020
a) strukturovaný životopis
b) motivační dopis a
c) kopii nejvyššího dosaženého vzdělání, případně odborného vzdělání.

Do předmětu e-mailu prosím napište „Výběrové řízení vedoucí SR“. Po vyhodnocení zaslaných dokumentů budou k osobnímu pohovoru pozváni pouze vybraní kandidáti. Vyhrazujeme si právo výběrové řízení prodloužit nebo zrušit.

Společnost
Středisko křesťanské pomoci Plzeň
Adresa
Božkovská 511/20, Plzeň – Východní Předměstí
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Mobilní telefon, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.