EUROPAPIER – BOHEMIA, spol. s r.o. působí na trhu již od roku 1993 a je součástí mezinárodní skupiny Europapier Group, která je lídrem ve velkoobchodním prodeji papíru ve střední a východní Evropě s pobočkami ve 13 evropských zemích.

Manager divize Hygiena

Náplň práce:

  • Vedení obchodního týmu cca 10 lidí
  • Plánování, realizace strategií a cílů společnosti Europapier Bohemia
  • Komunikace, budování a udržování obchodních vztahů s klíčovými zákazníky
  • Vyhledávání obchodních příležitostí a dalšího rozvoje (akvizice)
  • Optimalizace obchodních procesů divize
  • Odpovědnost za hospodářský výsledek
  • Marketingové akce – plánování a příprava
  • Řízení, rozvoj, hodnocení výkonu a motivace zaměstnanců
  • Reprezentace společnosti na mezinárodních jednáních a akcích (meeting Hygieny v rámci Europapier Group, mezinárodní veletrhy, jednání se zahr. dodavateli apod.)

Profil vhodného kandidáta:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Víceletá praxe v oboru hygiena výhodou, případně zkušenosti a všeobecný přehled v oblasti papírové hygieny, úklidových pomůcek a úklidové chemie
  • Pokročilá znalost anglického jazyka podmínkou (slovem i písmem)
  • Zkušenosti s vedením týmu
  • Strategické myšlení, velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti
  • Schopnost řešit problémy, rozhodnout se a vyhodnotit priority, řídit změny
  • Aktivní přístup k sebevzdělávání, vysoké pracovní nasazení, spolehlivost a loajalitu

Nabízíme:

  • Atraktivní finanční ohodnocení a dlouhodobé zaměstnání v prosperující společnosti
  • Práci v přátelském kolektivu
  • Firemní vozidlo
  • Firemní mobil + notebook
  • Stravenky v hodnotě 100 Kč
  • Finanční bonusy a Flexi Passy v hodnotě 1.500 Kč čtvrtletně (v případě dosažení cílů společnosti)
  • 13. mzda
  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní akce
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost využití levného tarifu mobilního operátora pro rodinné příslušníky

Společnost
EUROPAPIER - BOHEMIA, spol. s r.o.
Adresa
K pérovně 1384/13, Praha – Hostivař
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, 13. plat
Zařazeno: Prodej a obchod, Vrcholový management, Obchodní ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel