Ideal Česká s.r.o.

Mzdová a finanční účetní se znalostí slovenské legislativy

Jste zkušená mzdová a finanční účetní a znáte slovenskou legislativu? Chcete uplatnit své dovednosti ve firmě, která je světovým lídrem v oboru čistírenství? Ráda pracujete v menším přátelském kolektivu? Pak zašlete své CV ještě dnes! Přijmeme kolegu/kolegyni na pozici: MZDOVÁ A FINANČNÍ ÚČETNÍ SE ZNALOSTÍ SLOVENSKÉ LEGISLATIVY – PRAHA (až 45.000 Kč)

Náplň práce:

  • Zpracování mezd v systému KS mzdy (HPP, DPP, DPČ)
  • Zpracování cestovních náhrad, srážek ze mzdy, nemocenské
  • Roční zúčtování daně z příjmu fyzických osob
  • Vedení pracovně právní agendy
  • Komunikace s úřady (přihlášky/odhlášky na pojišťovnách, komunikace s exekutory)
  • Komunikace se zaměstnanci na našich provozovnách
  • Účtování pokladních dokladů z provozoven a přijatých faktur
  • Účtování interních dokladů
  • Účtování banky
  • Rozpouštění nákladů příštích období
  • Tvoření dohadných položek
  • Evidence majetku
  • Zpracování DPH

Požadujeme:

  • Znalost personalistiky, zpracování mezd
  • Znalost slovenského zákoníku práce
  • Znalost slovenského podvojného účetnictví
  • Zkušenosti na stejné nebo obdobné pozici
  • Samostatnost, zodpovědnost, pečlivost
  • Ochota se vzdělávat

Nabízíme:

  • Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Motivující platové ohodnocení
  • Průběžná školení dle Vašeho výběru
  • Neformální prostředí a přátelský pracovní kolektiv
  • Poukazy na čištění
  • Nástup možný od 1.8., nejpozději však od 1.10.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu uveďte název pozice.

Společnost
IDEAL ČESKÁ s.r.o.
Adresa
Holečkova 777/39, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá) nebo Polština (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 45 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Mzdová účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

IDEAL ČESKÁ s.r.o., Jana Nováková
723 107 103
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.