JIP východočeská - jeden z největších velkoobchodů s potravinami a nápoji
hledá zaměstnance na pozici:

Prodavačka-pokladní - Jilemnice

Požadujeme

Zájem o práci, zkušenosti v oboru výhodou. Zodpovědnost, pečlivost, ochotu pracovat, čistý trestní rejstřík. Uchazeče se zájmem rádi zaučíme. Jde o prodejnu v centru Jilemnice, nástup možný ihned.

Nabízíme

Perspektivní zaměstnání s možností kvalitního platového ohodnocení ve zcela nové prodejně po celkové modernizaci.

Náplň práce

Práce na pokladně, vyrovnávání zboží, manipulace se zbožím na prodejní ploše.

Společnost
JIP východočeská, a.s.
Adresa
V Jilmu 229, Jilemnice
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Plat
Plat: 23 000 – 24 000 Kč / měsíc
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Závodní stravování
Zařazeno: Prodej a obchod, Pokladní, Prodavač
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.